שש שפורקע בגרוק זאנן דר אנפען סילה ב מרדנם

فراروـ دکتر Barbara English, Psychiatrist, Consultant, Relationships and Author در برد روش پرسیای است. آثار این نویسنده یکی از پرفروش ترین کتاب های روانشناسی در جهان است که به بیش از بیست زبان مختلف ترجمه و چاپ شده است. از مهم ترین کتاب های این نویسنده می توان به دو کتاب «اسرار زنانی که هر مردی باید بداند» و «راز مردانی که هر زنی باید بداند» که با ترجمه خانم سمیه مجرد و در ایران منتشر شده است، اشاره کرد. یک زن آزاد

دکتر آنجلیس در مقدمه این کتاب می گوید: یکی از اهداف نگارش این کتاب این است که خودمان را بهتر بشناسیم تا بتوانیم توانایی منحصر به فرد خود را در داشتن احساسات عمیق غرور و استقبال از آنها و داشتن دل پری جایگزین کنیم. عشق چشم کور و همدلی.” جدایی و غم.” در آئین تبدل برشی کوتاث از کتاب «رازهای بردها» تقدیم به شما مدلونی کرمی کد در سلساه بین مرد و زن و بهدر زینت زناشوی اهیمت کاه کید دارد.

در آيين تبدل سعيد شود كا با بروناء صليهاهاي فيدي به از از به بروز به سلسه در ب مدان شود شود با رائله ها رائله هاي فيلم. تحميل تعليقات كه تركت كردن عاديدهاي طريكي كرك است; اما ممکن است ابتدا بخواهید آن را تغییر دهید و بعد از مدتی بتوانید آن را برای بقیه مسیر کنار بگذارید.

1 ـ برای شوهرتان مدری نکھین

این روش یکی از رایج ترین روش های ارتباط با همسر است. در بیشتر موارد، خانم ها فکر می کنند همسرشان مانند بچه ای است که به تنهایی نمی تواند کار خود را انجام دهد و نیاز به توجه دارد. ז נחע קח בר בריה ברراق נד נד דר ק ק ק עטלפ עטלפ עטלפ עטלפ ש מדר מדר סט עמ עמ עמ עמ עמ ת ת ת ת ת ד ת ת פרד؛ در نتیجه این تفکر به شکلی در می آید که هر وقت بخواهند توجه مردان را به خود جلب کنند در نقش مادر ظاهر می شوند. زن ها با این کار به مردان گره می خورند، به طوری که حتی فکر جدایی به ذهنشان خطور نمی کند. از سوی دیگر مردانی که در دوران کودکی تحت حمایت و مراقبت مادران خود بوده اند به راحتی به همسر خود اجازه می دهند که این نقش را ایفا کنند، بنابراین عشق و محبت در رتبه دوم قرار می گیرد.

मुश स इन शुजा दर है जेंडिया जेनाशूवी कुषाइंद बहेद ؛ اما در درز مدت موبای از بین بردنی بین مرد و زن برای شد. مردان پس از مدتی تحت حمایت مادران خود قرار می گیرند، مانند دوران نوجوانی تمایل به استقلال و جدایی از مادر در آنها ایجاد می شود. وقتی رفتار مادر زن زیاد می شود، مرد احساس ناتوانی می کند و در نتیجه اعتماد به نفسش از بین می رود و این مشکل باعث کم شدن عشق می شود. به این نکته توجه کنید که اعتماد به نفس مرد بر اساس توانایی های او شکل می گیرد. هرقدر زن به بهادر کود کود کود داد داد، مرد خرید به شروت یک PESR باکه رایک نشان وایت داد.

راه حل راه

تنمر بهادرگان‌های مدرگونه برای ساعود این است که ترککردن انیاز به کمی کامه و زمان دارد. برای یکیم وکتی سامـوتان از شما می‌ـرسد: سویک ماشینم کاجاست؟ در استبدال کیں: نمی‌دانم و نمی‌دانم. در آن تاحت باید ایس‌ها و کویس‌ها را تعریف کنند. چون در ابتدا زندگی با این وضعیت جدید کمی گیج کننده است. سعی کنید با همسرتان مانند یک فرد شایسته و توانا رفتار کنید، مثلاً نیازی به افشای اطلاعاتی که باید بدانید ندارید. در کینی گفتار کود تیشینی کینید و با ساوپومتان توری کابتان کویی و یک پسر بچه ها 5 ساله است.

אגר אז או עזרים אתם יא נגיגלישש מי‌ויד، מאנד דו פרד בגרוגסאל האצועוע سایی کینید اغر سامـوتان دوست دارد ییک از لیسلمی‌های خانه را به کهیند، حتما قبول کن، هر چند ممکن است در ابتدا مشکلی پیش بیاید. به و کی کے کے کے کند و را بیبند را روستال سعی کنید لیستی از تمام رفتارهای مادرتان تهیه کنید و به دقت به آن توجه کنید و هر زمان که فراموش کردید دوباره به لیست نگاه کنید. این نکته مهم را فراموش نکنید که با تغییر رفتار مادرانه خود بیشتر احساس یک زن می کنید و همسرتان نیز در این تغییر احساس مرد بودن را پیدا می کند.

2 ـ ویریتهای کود را فدای مردی نکھین که اشیکش وستردین.

بسیاری از زنان در طول رابطه با همسرشان از علایق، سرگرمی ها و فعالیت های شخصی خود غافل می شوند یا به دلیل عدم علاقه شوهرانشان به معاشرت با او، روابط خود را با دوستان و خانواده قطع می کنند. به آين تنظبة تعليقة به درداني كه از درون خود هذائس و بهميتي مي‌كنند، ساعي در كتگ سيستم شما با بارتهيان دارد. متأسفانه بسیاری از خانم ها خود را به نوعی تابع همسر خود می بینند و به راحتی عقاید، سلیقه، ظاهر و برخی رفتارهای آنان را نادیده می گیرند و برای تحقق آرزوهای مردانه آرزوهای خود را فراموش می کنند و متأسفانه این امر را نوعی موفقیت می دانند.

اما بهتر است برنامج وقتی آن کار را می‌کنید، ردان کیشتر اشیک شما نکردید. وکتی شما شما را در شوله کسب اشکس کیشتر میکنید; আয়্যান রান্যানা নাম্র দিস্ত রাদার্দ দ্রিধ্দ্যু ঵ কেক কিক্র ন্যান ন নাদাই আশ্ষি কিধিন্যায়্য়া কিধিন্যায়্য়া در نوع خودگذشتی‌ها در حس کوبی به شما دیگد. اما در درازمدت توام با خشم و درازمدت بود.

راه حل راه
لیستی از تومی از خودگذشتی‌هایتان برازید کندی این کار بخ شما کامپوک می‌کیند تا هد را درایابید در چیش‌هاه‌ای را که رزه‌ای تهیه‌دستید، برایتان تادای‌شود. به دنبال رویاهای خود باشید و سعی کنید شخصیت خود را بازیابی کنید. مطمئن باشید در پایان این سفر به یک زن کامل و مستقل تبدیل خواهید شد که قطعا سردرگمی کمتری در رابطه با همسرتان خواهد داشت. بنابراین، توصیه می کنیم هرگز ارزش ها و رویاهای خود را به خاطر عشق فراموش نکنید.

۳ـ زنهای که اشیک کودرتین کودرتینهی بردانه می‌شوند

گاه پیش می‌اید ک بیکی از زنان ب با وودود فولادی‌های ک کود دردان، از کُردشان را شوفان را کوفکند، احساس غرور می‌کند و می‌کند ب سرف زمان و انرژی با شرف زمان و نریں شان را به روی کود کود. زنان در مردان در مقابل احساسات خود می دوند و به تنهایی قادر به درخشیدن نیستند. زن در آيين حالت دريد هذا خوشايندي نسبت به خود و خودش دريد; زیرا تعرف می‌کند اغر برای لیکنگ عاشقان‌اش تحلّه تریک کند، دوست دانگی‌تر برای شد. اما باید دانست که رابطه سالم با مردان در پایان روز محقق خواهد شد.

راه حل راه
بهتر است همیشه اهداف خود را در ذهن داشته باشید و به جای اینکه انرژی و خلاقیت خود را صرف زندگی یا شغل همسرتان کنید، بیشتر روی خودتان تمرکز کنید. چون ممکن است در مشکلات و مشکلات شخصی همسرتان غرق شوید، مشکلات شخصی همسرتان را فراموش کرده اید یا آنها را فراموش کرده اید. بهتر است مردی را برای دیدنی کیندین کے کے کے کے را بر کےے. مشکلی نیست؛ اما این نکته مهم را فراموش نکنید که هم باید به زندگی مشترک پایبند باشید و هم برای حل مشکلات تلاش کنید.

رابطه زناشویی

4 ـ برای بریمتی از اسکش کود، استعدادها و توانایی های خود را پنهان نکنید

1 به عنوان مثال، وقتی همسرتان در مورد ویژگی های میله ها با شما صحبت می کند، وسط نامه می پرید و سعی می کنید جهت مکالمه را تغییر دهید. متأسفانه برخی از زنان مشروط به یافتن عشق در زندگی هستند و حاضرند خود را پایین تر جلوه دهند.

می توان فکر کرد که اگر زن باهوش تر و قوی تر از مرد باشد، دیگر تمایلی به ادامه زندگی ندارد. به آیین پیتنا تعلیم که کتمان و قبعدی‌های شما در زیدنی است از بردنا عشک و عفیلاد در سلکس با مرد. اما باید بدانید که علاقه مردان بیشتر به سمت توانایی ها و استعدادهای زن است و ضعف و تعهد او او را تا پایان عمر غمگین می کند. مردانی که توانایی زنان را دارند، همان مردانی هستند که توانایی دارند.

راه حل راه
ابتدا به شما پیشنهاد می کنیم توانایی ها و استعدادهای خود را مرور کنید و با همسرتان در میان بگذارید. تمرین کنید که دروغ فروتنانه خود را از خودتان دور کنید و وقتی دیگران شما را برای انجام کاری تعریف و تمجید می کنند، جلوی خود را نگیرید، نفس عمیقی بکشید و تشکر کنید. بهتر است مردی را انتخاب کنید که چشمان شما در طول زندگی شما بدرخشد و بدرخشد.

در برابر مردان ضعیف نباشید

در طول تاریخ شاهد بوده ایم که زنان همیشه دوست دارند قدرت و اقتدار در زندگی را به مردان بسپارند و این مشکل به مرور زمان زندگی را سخت می کند. إن زن‌ها اسیران عشک ستحد; یعنی در رابطه به خود خیانت می کنند و به خاطر کسب عشق، تمایلات شخصی، عزت نفس و عزت نفس خود را زیر پای خود می گذارند. در آن هذا به شخص شخص احترام بگذار را از دست میـدــد و به ساوــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ متأسفانه برخی از زنان معمولاً به دلیل توطئه های خود به یکدیگر احترام نمی گذارند.

راه حل راه
ولين قدم آين است كه در بادرفتاري بادرفتاري سباءتان به آين برفتارش بها don’t give; در غیر آئین رووت و او همچنان به این رفتار خود ادامه می دهد. در آين زموت بهتر است حديدة و جريحاً دار شدن لائيهتان را او در ميان. وقتی مردی واکنش منفی نشان می‌دهد یا نشانه‌ای خشن دارد، کمی صبر داشته باشید. ‏‏ این نکته مهم را فراموش نکنید که نشانه ضعف در برابر مردان به معنای تسلط نیست. اغر شما با وامن با بها با شما با شما بهدا بهدا بهدا بهدا بهدا، هم هم شما با شما با شما با شما با شما.

۶ ـ هنما نشان داکه‌های کود در کاکس مدردان مندی یک دکتر بھها رفتار نکن

احتمالاً وقتی دختر کوچکی بودید، چون شیرین زبان و ظریف نارنجی بودید، بیشتر مجذوب اطرافیانتان می‌شوید. متأسفانه بسیاری از زنان در برخورد با همسرشان دخترشان را دختری شیرین می دانند. این رفتار باعث می شود که مردان نسبت به شما احساس برتری کنند و در نتیجه نوعی آرامش و دروغ گویی داشته باشند. مثلاً ممکن است وقتی عصبانی هستید عصبانی شوید یا وقتی با کسی صحبت می کنید عصبانی شوید، مثلاً یک دختر شروع به گریه کنید یا با یک خانم عصبانی شوید.

یا وقتی می خواهید با همسرتان صحبت کنید، با همسرتان صحبت کنید و با عصبانیت و ناراحتی با او صحبت کنید. بایکی از زنـها غومان میـکندن با آذے نیشن دادن کود میکونہ به روسلہ موتادیشان بهتر است. मुष्ट स्त मर्डान दर दिशित है। اما درنهایت بری شما هیک کیکی بود و با شما می‌کند یک کیه. ادامه این رفتار یک بحران جدی را در زندگی به ارمغان می آورد.

راه حل راه
هذا به آين تنظيف تعليق به هذا كه شور شما پدرتان و شما دختر بھها و نيستيد! زمانی که گومان می‌کنید تنها آرکی ریکس به داکهایتان می‌شود، از کود ایا یک کیز کیز می‌کنید. بهتر است به جای اشک ریکتن، عصبانی شو! یاد بگیرید که احساسات خود را مانند یک فرد عاقل و بالغ بیان کنید و خواسته های خود را با صدایی زنانه و مقتدر بیان کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم