اما تامپسون می‌گوید که درباره روابط همسر سابق کنت برانا در سر صحنه فیلم «کاملاً کور» بوده است.


لندن
CNN

اما تامپسون، برنده دو جایزه اسکار، اعتراف کرده است که نسبت به روابط همسر سابقش کنت برانا در سر صحنه فیلمبرداری با دیگر بازیگران زن «کاملاً نابینا» بوده و وقتی متوجه شد که وی را نابود کرده است.

ستاره “در واقع عشق” در سال 1989 پس از ملاقات آنها در مجموعه سریال درام “بخت های جنگ” در سال 1987 با برانا ازدواج کرد.

هنگامی که ازدواج این زوج در سال 1995 به پایان رسید، معلوم شد که برانا با بازیگر همکار هلنا بونهام کارتر، که عشق او را در فیلم “فرانکنشتاین مری شلی” در سال 1994، که او نیز کارگردانی کرد، بازی کرده است.

هلنا بونهام کارتر و کنت برانا به مدت پنج سال با هم قرار داشتند.

در شماره نوامبر نیویورکر، تامپسون که در سال 1992 در اقتباس ادبی «هواردز اِند» در کنار بونهام کارتر بازی کرد، وقتی متوجه شد از درد و تحقیر خود صحبت کرد.

تامپسون به مصاحبه‌گر جان لاهر گفت: «من کاملاً از این واقعیت که او با زنان دیگری در صحنه فیلمبرداری رابطه داشت، کور بودم. “چیزی که من یاد گرفتم این بود که چقدر آسان است که با تمایل خود برای فریب دادن خود کور شوید.”

برانا و بونهام کارتر به مدت پنج سال رابطه داشتند. بونهام کارتر در مصاحبه ای با گاردین در سال 2020، جنجال پیرامون رابطه عاشقانه آنها را به عنوان “همه خون زیر پل” توصیف کرد.

تامپسون با یادآوری اینکه چگونه فروپاشی ازدواج شش ساله اش بر سلامت روانش تأثیر گذاشت، گفت: «نیمه زنده بودم. هر حس دوست داشتنی یا شایسته بودن کاملاً از بین رفته بود.»

CNN برای اظهار نظر با نمایندگان برانا و بونهام کارتر تماس گرفته است.

تامپسون که از تیتراژ فیلم‌هایش نیز می‌توان به «ماتیلدا» و «نینی مک‌فی» اشاره کرد، دوباره با گرگ وایز، همبازی‌اش در «حس و حس» که برای آن برنده اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی شد، عشق پیدا کرد.

او گفت وایز که در سال 2003 با او ازدواج کرد، “تکه ها را برداشت و دوباره کنار هم گذاشت.” این زوج دو فرزند مشترک دارند.

تامپسون در مورد زندگی خود با وایز گفت: “من از ازدواج دومم فقط با ازدواج بیشتر آموخته ام. همانطور که مادرم می گوید: “بیست سال اول سخت ترین است.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم