امضای خود را در قالب سند PDF اضافه کنید – اینجا را بررسی کنید تا این کار را با چند کلیک انجام دهید | اخبار فناوری

دهلی نو: روزهایی که نسخه‌های سخت اسناد اهمیت زیادی داشتند، گذشته است، PDF اکنون نقش مهمی در تمام جنبه‌های مستندسازی دارد. چه دفتر، خانه، محل کار، کالج یا مدارس، در همه جا بسیار مهم است. فرمت سند قابل حمل (PDF) دارای تمام اجزایی است که در اسناد چاپی وجود دارد، مانند اینکه می توانید مشاهده کنید، کاوش کنید، چاپ کنید یا برای شخص دیگری ارسال کنید.

قبلاً هر کسی می‌توانست به فایل‌های PDF دسترسی داشته باشد، اما اکنون قوانین تغییر کرده است. می توانید یک سند PDF را رسمی کنید. برای این کار ابتدا باید وارد شوید. وقتی یک سند PDF را به صورت دیجیتالی امضا می کنید، صحت آن را تأیید می کنید. هنگام پر کردن هر نوع فرم، باید امضا را در قالب‌های مهمی آپلود کنید. به خواندن ادامه دهید تا بدانید چگونه امضای خود را در قالب PDF اضافه کنید. (همچنین بخوانید: آیا نمی‌خواهید تصاویر را به متن ترجمه کنید؟ از Google Lens و ترجمه استفاده کنید — در اینجا نحوه انجام این کار با چند کلیک آمده است)

در اینجا راهنمای گام به گام اضافه کردن امضای خود در قالب PDF آمده است:

– فرمت سند PDF را در Adobe Reader باز کنید.

– در بلوک سمت راست، روی گزینه «پر کردن و امضا کردن» کلیک کنید.

– روی نماد “Sign” در منوی Fill and Sign کلیک کنید.

– اکنون امضای خود را اضافه کنید.

– روی گزینه PDF کلیک کنید.

– می توانید با کمک کلیدهای جهت دار، اندازه، تغییر شکل، حذف و امضای خود را در پانل بکشید.

اگر می خواهید امضای دست نویس خود را اضافه کنید، باید به منوی قرعه کشی، درج یا تایپ بروید. سپس همین روند را دنبال کنید. همچنین می توانید با اسکن تصویر یک امضا اضافه کنید. شما می توانید اسناد را در فرمت های مختلف از جمله JPEG، PNG و بسیاری دیگر دریافت کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم