بفروش می رسانم.

فرارو- شیائومی به تازگی لباس خشک جدیدی را به مجموعه محصولات خود اضافه کرده است. این محصول با نام Smart Clothes Dryer Pro قادر به حمل بار 35 کیلوگرمی است و در واقع به یک خشک کن لباس هوشمند ارتقا یافته است.

به لوگر فرارو به نقل از rahnamato، این گجت بسیار نازک است، بنابراین طوری طراحی شده است که به راحتی می توان آن را پنهان کرد، بنابراین به راحتی می توان آن را جمع کرد و در سقف پنهان کرد. ضخامت میله 9.8 سانتی متر است. Mijia Smart Clothes Dryer Pro دارای یک صفحه نمایش LED خمیده بزرگ است که از طریق برنامه Mijia Xiaomi قابل تنظیم است.

ショック ション レス هومنسند شیائومی

کاربران می توانند از این نمایشگر برای تنظیم روشنایی سطوح خود بر اساس نیاز خود استفاده کنند. این گجت هوشمند مجهز به 16 گیره، میله خشک، 4 میله افقی و 42 سوراخ آویزان است.

لباس هوشمند جدید شیائومی می تواند به طور یکپارچه با اکوسیستم هوشمند شیائومی ادغام شود. کاربران می توانند این گجت را از طریق Xiao AI Voice، برنامه Mijia، کنترل از راه دور و نمایشگر کنترل کنند.

این خشک کن جدید دارای چندین مکانیسم حفاظت داخلی برای ایمنی بیشتر و موتور DC است. حالت های مختلفی برای نصب وجود دارد.

کاربران می توانند آن را بر روی انواع سقف های چوبی، بتنی، گچی و فلزی نصب کنند. کمپین تامین مالی جمعی از 7 سپتامبر با قیمت راه اندازی 1199 یوان آغاز شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم