(تصاوير) «شهر مه» العربية; شمال ایران در جمع العربیه!

فرارو- در هلی که کرمای کرمای کرمی کے سودی را بربر است، بریک از آن به “شهر هم” می کند، یک واحه کوشتانی که در آن کرم در کے در سومین مدر است.

به روبوت فرارو، عبدالله العنيزي كه با دوستانش روي يك زيرانضاز، زير بران ملايم و هواي المعلود شهر المناس ستته استه است براي کروي در برب سرما، يک کاپشد بر روي لابس‌هاي سفيد سنتي خود مــوشد.

اینجا در ارتفاع 2800 متری (9200 فوت) از سطح دریا در جنوب عربستان سعودی قرار دارد.

در النماس، هوای مرطوب دمای هوا را زیر 30 درجه سانتیگراد (86 درجه فارنهایت) و در شب به 15 درجه سانتیگراد (59 درجه فارنهایت) کاهش می دهد، زیرا از تابش خورشید به تپه های سرسبز جلوگیری می کند.

العنیزه ای می گوید: در ریاض 46 درجه و اینجا فقط 20 درجه، 26 درجه کمتر است.

این سعودی 45 ساله که حدود 12 ساعت از ریاض رانندگی کرد تا خود را به المناس برساند، افزود: ما از گرما فرار نمی کنیم. سرد است و سرد است و تقریباً همیشه اینجاست.

در عربة کروف دوستان و کندیها از نسیم لهدی میبرند و در هوای تیدوند. گروه‌هایی از مسافران با لباس‌های گرم و کلاه‌های پشمی قهوه عربی می‌نوشند و زیر چتر جمع می‌شوند در حالی که بادکنک‌ها در باد پرواز می‌کنند.

نواف یکی دیگر از کیدینی عربادی می‌گید کیب از کیک بیایم، همه وسایل زمستانی را آماده کرده‌ایم.

خلف الجاهری 33 ساله به همراه همسر و فرزندانش به تبوک در شمال عربستان سعودی سفر کرد تا از هوای خنک در حالی که سر خود را با باران پوشانده بود لذت ببرد. تابستان از 40 درجه بالتهر می‌رود.

در سال 2020، مطالعه ای که توسط مجله Science Advances منتشر شد، نشان داد که منطقه خلیج فارس گرم ترین و مرطوب ترین آب و هوای کره زمین را دارد.

کارشناسان می گویند زمین در حال گرم شدن است، برخی از شهرهای خلیج فارس ممکن است تا پایان قرن جاری مسکونی نباشند.

در حالی که مقامات سعودی به دنبال راه هایی برای کسب درآمد غیر از نفت و ترویج قوی گردشگری داخلی و بین المللی هستند، این کشور به یک مقصد ارزشمند تبدیل شده است. پیشنهاد «از آربای عربستان سعودی دیدن کیندیند» tanha seh sal ps as saleniya vіstaі vіstaі bray olinnі bar dr sal 2019 bray vіzіdatіv kariіnі dr hal nemera ST.

آمارهای وزارت گردشگری عربستان نشان می دهد که با افزایش قیمت اجاره هواپیما پس از شیوع ویروس کرونا، خانواده های سعودی در سال گذشته 80 میلیارد ریال (حدود 21 میلیارد یورو) برای سفرهای داخلی هزینه کردند که نشان دهنده افزایش 30 درصدی نسبت به سال گذشته است. 2019.

عبدالله شهری، مدیر هتل منطقه النما که دمای زمستان در آن گاهی به صفر درجه می رسد، می گوید: تابستان اوج فصل گردشگری است و از اردیبهشت تا مهر ادامه دارد.

مشبّب العمرى در بالاى تّه‌هاى كه مشرفر به دره لصفه است، در كانار سبعش زيته است. در بازنشسته می‌گوید: برک به سه مه است که انجا استم و اغر هوا آنتور دانتور، 4 یا 5 ماه آماده ام.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم