«شما باید خون ببر داشته باشید»: نویسنده پرتغالی برونو ماکائس به طرز وحشیانه ای از حفاری خود در هند غول کرد | اخبار جهان

این یک واقعیت شناخته شده است که بسیاری از رهبران و روزنامه نگاران غربی و اروپایی سعی کردند هند را به خاطر خرید نفت روسیه شرمنده کنند و هر بار وزیر امور خارجه اس جایشانکار پاسخی شایسته و پر از حقایق داد تا دهان آنها را ببندند. هند نیز هدف آنها است زیرا کشورهای اروپایی تصور می کنند که دهلی نو از روسیه در مناقشه اوکراین حمایت می کند. اکنون، برونو ماکائس، سیاستمدار و نویسنده پرتغالی، تازه وارد این فهرست است. در حفاری هند و روسیه، نویسنده توییت کرد که مردم روسیه و هند از دانستن اینکه هیچ‌کس در اروپا یخ نمی‌زند، ناامید خواهند شد. او در توییتی نوشت: «متاسفم که دوستان روسی و هندی ام را ناامید می کنم، اما نه، هیچ کس در اروپا یخ نمی زند.

با این حال، توییت او نه تنها در عرض چند دقیقه مورد بررسی قرار گرفت، بلکه نویسنده به طرز وحشیانه ای توسط کاربران رسانه های اجتماعی ترول شد. نیکلاس وینوکور، سردبیر پولیتیکو اروپا گفت که هرکسی که در بروکسل می‌شناسد، به دلیل قبض‌های انفجاری گرمایشی، خانه‌های خود را تا حد امکان کمتر گرم می‌کند. او گفت که مردم قطعا سرما را احساس می کنند. ماکائس در این باره گفت که او یک زمستان کامل را در بروکسل گذراند و هرگز گرما را روشن نکرد. وینوکور به این موضوع گفت: “شما باید خون ببر داشته باشید.”

Macaes در ادامه گفت که بروکسل هفته آینده گرمتر خواهد بود. با این حال، کاربر دیگری به زودی او را بررسی کرد. “در دنیای من نیست. منهای 10 شب گذشته در Linkebeek، 1 مایلی از بروکسل. منهای 5 در حالی که دارم می نویسم. و بله، همانطور که شما می پرسید، ما مجبوریم گرمایش را روی 17 حداکثر تنظیم کنیم، زیرا صورتحساب ها در حال انفجار هستند. و غیرقابل تحمل می شود: x 5” کاربر گفت.

اوون جونز، ستون‌نویس گاردین، می‌گوید: “برونو، تنها در بریتانیا سالانه 20000 تا 30000 مرگ و میر اضافی در زمستان رخ می‌دهد، و این بدون افزایش هزینه‌های انرژی است. تو رنج می کشی.”

یکی از اقتصاددانان هنگ کنگی Trinh گفت: “چرا هند در این مورد گنجانده شده است؟ هندی ها آرزوی بدی برای اروپا ندارند. در واقع، بیشتر آنها باید با مسائل بزرگتری مانند تورم بالا و بیکاری بالا یا عدم اشتغال غیررسمی مقابله کنند. مردم دوست دارند این کشور را انتخاب کنند زیرا راحت تر از چین است.”

روزنامه نگار سرینیواسان سیوابالان گفت: “نقاشی سرخپوستان به عنوان افراد بد در حال تبدیل شدن به سرگرمی جدید در بریتانیا/اروپا است.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم