شکار تقلب در رأی‌دهندگان، نظریه‌پردازان توطئه «چشم‌اندازی» را سازماندهی می‌کنند

یک شب ماه گذشته، به توصیه مردی که آنلاین به نام کاپیتان K شناخته می شود، گروه کوچکی در پارکینگی در آریزونا جمع شدند و روی صندلی های تاشو منتظر ماندند، به این امید که مردمی را که معتقد بودند با ارائه رای گیری زودهنگام جعلی در تلاش برای نابودی دموکراسی آمریکا هستند دستگیر کنند. برگه های رای

کاپیتان K – چیزی که ست کشل، افسر اطلاعاتی سابق ارتش ایالات متحده که از تئوری های توطئه تقلب در رأی گیری حمایت می کند، خود را می نامد – این طرح را به مرحله اجرا درآورده بود. در ماه ژوئیه، در حالی که ایالت هایی مانند آریزونا در حال آماده شدن برای انتخابات مقدماتی خود بودند، او پیشنهادی را در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام ارسال کرد: “پارتی های شبانه میهن پرستان برای هر جعبه قطره ای در آمریکا.” این پست بیش از 70000 بازدید داشته است.

فراخوان‌های مشابه دست‌کم در ۹ ایالت دیگر مردم را تحریک می‌کرد و نشان‌دهنده آخرین نتیجه تئوری‌های توطئه تقلب در انتخابات بود که در حزب جمهوری‌خواه جریان داشت.

در نزدیک به دو سال از زمانی که دونالد جی. ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا ادعاهای دروغین تقلب گسترده رای دهندگان را از حاشیه های سیاسی به جریان اصلی محافظه کار رساند، گروهی از حامیان او در جستجوی دیوانه وار اما ناموفق برای شواهد، از نظریه ای به نظریه دیگر روی آورده اند.

بسیاری در حال حاضر بر روی صندوق های رای گیری متمرکز شده اند – جایی که مردم می توانند آرای خود را در ظروف امن و قفل شده بگذارند – با این باور بی اساس که عاملان مرموز، یا به اصطلاح قاطرهای رای، آنها را با برگه های رای جعلی پر می کنند یا به شکل دیگری در آنها دستکاری می کنند. و آنها در حال استخدام ناظران برای نظارت بر تعداد بی‌شماری دراپ باکس در سراسر کشور هستند و میلیون‌ها آمریکایی را که تحت تأثیر ادعاهای انتخاباتی جعلی قرار گرفته‌اند، تحت تأثیر قرار می‌دهند.

در بیشتر موارد، تلاش‌های سازمان‌دهی نوپا هستند، و حامیان برنامه‌های تایید نشده‌ای را برای تماشای دراپ باکس‌های محلی ارسال می‌کنند. اما برخی از سهام در مقیاس کوچک با استفاده از Craigslist، تلگرام، توییتر، Gab و Truth Social، پلتفرم رسانه های اجتماعی که توسط Mr. ترامپ. چندین وب سایت اختصاص داده شده به این هدف در سال جاری آنلاین شدند، از جمله حداقل یک وب سایت برای هماهنگی داوطلبان.

برخی از سیاستمداران برجسته این ایده را پذیرفته اند. کری لیک، نامزد جمهوری خواه مورد حمایت ترامپ برای فرمانداری آریزونا، از دنبال کنندگانش در توییتر پرسید که آیا “مایل هستند برای گرفتن قاطرهای بالقوه رای گیری، یک جابجایی را تماشا کنند.”

حامیان این رویدادها را با ساعت‌های بی‌خطر محله یا مهمانی‌های درب صندوق عقب که با پیتزا و آبجو تقویت می‌شوند مقایسه کرده‌اند. اما برخی از نظر دهندگان آنلاین درباره آوردن AR-15 و سایر سلاح های گرم بحث کردند و تمایل خود را برای دستگیری شهروندان و ثبت پلاک اعلام کردند. این نگرانی را در میان مقامات انتخاباتی و مجریان قانون ایجاد کرده است که آنچه که حامیان آن به عنوان نظارت قانونی میهن پرستانه توصیف می کنند، می تواند به راحتی به ارعاب غیرقانونی رأی دهندگان، نقض حریم خصوصی، تبلیغات انتخاباتی یا درگیری منجر شود.

“آنچه در سال 2022 با آن روبرو خواهیم شد، بیشتر یک گروه شهروندی از توطئه گران است که قبلاً به این نتیجه رسیده اند که مشکلی وجود دارد و اکنون به دنبال شواهدی هستند، یا حداقل چیزی را که می توانند به شواهد تبدیل کنند و از آن برای تضعیف استفاده کنند. متیو ویل، مدیر اجرایی پروژه انتخابات در مرکز سیاست دو حزبی، گفت: اعتماد به نتایجی که دوست ندارند. “وقتی کل فرض شما این است که مشکلاتی وجود دارد، هر مسئله ای مانند یک مشکل به نظر می رسد، به خصوص اگر هیچ ایده ای نداشته باشید که به چه چیزی نگاه می کنید.”

اعتبار…اسکرین شات از Truth Social

آقای. کشل، که پست او به عنوان کاپیتان K الهام بخش گردهمایی آریزونا بود، در مصاحبه‌ای گفت که نظارت بر صندوق‌های رای می‌تواند “برداشت‌های رای” غیرقانونی، یا رای دهندگانی که برگه‌های رای را برای افراد دیگر واریز می‌کنند، بگیرد. این عمل در برخی ایالت‌ها مانند کالیفرنیا قانونی است، اما بیشتر در میدان‌های جنگی مانند جورجیا و آریزونا غیرقانونی است. هیچ مدرکی مبنی بر اینکه برداشت گسترده غیرقانونی رای در انتخابات ریاست جمهوری 2020 رخ داده است وجود ندارد.

او می‌گوید: «برای کنترل کیفیت فرآیندی که برای تقلب آماده است، فکر می‌کنم راهی جز نظارت وجود ندارد. کشل گفت. در واقع، وقتی شما بالا می روید، آنها در مراکز رای گیری نظارت دارند، بنابراین من تفاوتی نمی بینم.”

قانونی بودن نظارت بر صندوق ها مبهم است آقای. ویل گفت. قوانین حاکم بر نظارت بر محل های رای گیری – مانند اینکه آیا ناظران می توانند ورود یا خروج رای دهندگان را ثبت کنند – در ایالت ها متفاوت است و عمدتاً با صندوق های رای منطبق نشده است.

در سال 2020، مقامات انتخاباتی صندوق های رای را به عنوان یک راه حل قانونی برای رای دادن به فاصله اجتماعی در طول همه گیری ویروس کرونا پذیرفتند. همه به جز 10 ایالت به آنها اجازه دادند.

اما بسیاری از محافظه کاران استدلال کرده اند که این صندوق ها امکان تقلب در انتخابات را فراهم می کند. این گفتگو توسط «2000 Mules»، مستندی از مفسر محافظه‌کار دینش دسوزا، که با استفاده از جهش‌های منطق و شواهد مشکوک ادعا می‌کند که ارتشی از «قاطرهای» حزبی بین صندوق‌های رأی رفت و آمد کرده و آن‌ها را پر از تقلب کرده‌اند، آغاز شده است. رای. این مستند در مبارزات انتخاباتی جمهوری‌خواهان و در میان مفسران راست‌گرا که مشتاق راه‌های جدید برای زنده نگه داشتن تردیدها در مورد انتخابات 2020 بودند، محبوب شد.

«قاطرهای رأی‌دهی» به سرعت به شخصیت اصلی داستان‌های دروغین درباره انتخابات 2020 تبدیل شده‌اند. بر اساس داده‌های آزمایشگاه زیگنال، از نوامبر ۲۰۲۰ تا اولین اشاره به «۲۰۰۰ قاطر» در توییتر در ژانویه ۲۰۲۲، عبارت «قاطرهای رأی‌دهی» تنها ۳۲۹ بار استفاده شد. از آن زمان، این اصطلاح 326000 بار در توییتر ظاهر شده است، 63 درصد مواقع در کنار بحث درباره مستند. گروه رسانه ای سالم، تهیه کننده اجرایی این مستند در ماه می مدعی شد که این فیلم بیش از 10 میلیون دلار درآمد داشته است.

فشار برای نظارت غیرنظامی بر صندوق‌های رای همزمان با تلاش‌های قانونی برای تقویت نظارت بر محل‌های رها شده مورد توجه قرار گرفته است. یک قانون ایالتی که امسال در یوتا تصویب شد، مستلزم نصب نظارت تصویری 24 ساعته در تمام صندوق های رای بدون نظارت است، کاری که اغلب چالش برانگیز است که صدها هزار دلار برای مالیات دهندگان یک شهرستان هزینه دارد. کمیسیونرهای شهرستان در شهرستان داگلاس در نبراسکا، که شامل اوماها می شود، در ماه ژوئن به اختصاص 130,000 دلار برای دوربین های دراپ باکس برای تکمیل دوربین های موجود که این شهرستان مالکیت آن را ندارد، رأی دادند.

در ماه ژوئن، قانونگذاران آریزونا بودجه ای را تصویب کردند که شامل 500000 دلار برای یک برنامه آزمایشی برای نظارت بر صندوق های رأی بود. 16 صندوق گنجانده شده دارای نظارت تصویری و تصویری شبانه روزی خواهند بود و در صورت غیر کاربردی بودن دوربین ها، برگه های رای را رد می کنند و در هر بار تنها یک برگه رای را می پذیرند و برای هر برگه رای ارسالی رسید تهیه می کنند.

بسیاری از حامیان سهمیه ها استدلال کرده اند که دراپ باکس ها باید به طور کامل ممنوع شوند. برخی تورهای ویدئویی از سایت‌های دراپ باکس ارسال کرده‌اند و ادعا می‌کنند که دوربین‌ها در جهت اشتباه قرار گرفته‌اند یا اینکه مکان‌ها نمی‌توانند به درستی ایمن شوند.

ملودی جنینگز، وزیر و مشاوری که گروه راست‌گرای Clean Elections USA را تأسیس کرد، ادعا کرد که برای گردهمایی آریزونا در Truth Social اعتبار دارد و گفت که این اولین دوره این گروه بود. او در یک مصاحبه پادکست گفت که هر تیم نظارتی که او سازماندهی کرده است سعی می کند همه رای دهندگانی را که از دراپ باکس استفاده می کنند، ضبط کند. او گفت که انتخابات مقدماتی یک “دوره خشک” برای انتخابات میان دوره ای در ماه نوامبر بود. خانم. جنینگز به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد.

پس از گردهمایی آریزونا، سازمان دهندگان به کاربران برجسته Truth Social، از جمله آقای. ترامپ بدون هیچ مدرکی مدعی شد که “قاطرها به سایت آمدند، مهمانی را دیدند و بدون انداختن برگه های رای رفتند.” نظرات سایر پست‌های رسانه‌های اجتماعی در مورد این رویداد نشان می‌دهد که این گروه می‌توانست رای‌دهندگانی را که نگران درگیر شدن هستند بترساند، افرادی را که قصد گزارش فعالیت‌های گروه را داشتند یا به سادگی شاهد رهگذران گمشده بودند، بکشاند.

در آگوست 2، خانم لیک و چندین منکر انتخابات دیگر در رقابت‌های اولیه خود در آریزونا، جایی که یک کمپین GoFundMe به دنبال کمک‌های مالی برای «حضور شهروندان داوطلب در سراسر ایالت در مکان 24 ساعته در هر مکان صندوق رأی عمومی» بود، پیروز شدند. کلی تاونسند، سناتور ایالتی جمهوری خواه، در جریان جلسه استماع قانونگذاری در ماه مه گفت که مردم “دوربین های مخفی” را روی صندوق های رای آموزش می دهند و کلاهبرداران مشکوک را تا خودروهایشان تعقیب می کنند و شماره پلاک آنها را ثبت می کنند.

خانم بسیار خوشحالم که در مورد همه شما هوشیارانی که می‌خواهید در این صندوق‌ها کمپ بزنید، شنیدم. تاونسند گفت.

طرح های نظارتی در سایر ایالت ها نیز در حال شکل گیری است. Audit the Vote Hawaii پست کرد که شهروندان آنجا “تیم های دیده بان” را برای نظارت بر جعبه های دراپ باکس جمع می کنند. گروه مشابهی در پنسیلوانیا، Audit the Vote PA، در رسانه های اجتماعی پست کردند که باید همین کار را انجام دهند.

در میشیگان، ویدئویی لرزان که از داخل یک ماشین فیلم‌برداری شده و در سایت Truth Social منتشر شده بود، مردی را نشان می‌داد که در حال جمع‌آوری برگه‌های رای از یک صندوق است. با گرفتن عکس از پلاک یک کامیون به پایان رسید.

در واشنگتن، یک گروه راست‌گرا، Drop Box Watch را راه‌اندازی کرد، یک سرویس برنامه‌ریزی که به مردم کمک می‌کند تا مکان‌ها را سازماندهی کنند، و آن‌ها را تشویق می‌کند از هرگونه «ناهنجاری» عکس یا فیلم بگیرند. وب‌سایت این گروه گفت که تمام جایگاه‌های داوطلبان برای انتخابات اولیه این ایالت در اوایل این ماه پر شده است.

دفتر کلانتری در کینگ کانتی، واشینگتن، که شامل سیاتل می شود، پس از اینکه علائم انتخاباتی در چندین سایت دراپ باکس در ایالت ظاهر شد و به رای دهندگان هشدار می داد که “تحت نظارت” هستند، در حال تحقیق است.

یکی از کاربران Gab با بیش از 2000 دنبال کننده نکاتی را در شبکه اجتماعی و رامبل ارائه کرد: “چهره آنها را به وضوح در دوربین ببینید، ما هیچ فیلمی مبهم از Bigfoot نمی خواهیم.” کلاه ایمنی، عینک و پارچه. “ما باید آن را در گروه Gab قرار دهیم، بنابراین یک گزارش دائمی از آنچه در حال انجام است وجود دارد.”

فراخوان ها برای نظارت غیرنظامی فراتر از صندوق های رای گسترش یافته است. یکی از پست‌های یک وبلاگ محافظه‌کار، افرادی را تشویق می‌کند که “هر گونه فعالیت مشکوک قبل، حین و بعد از انتخابات” را در شرکت‌های چاپ رای، مراکز جدول‌بندی آرا و دفاتر نامزدها نظارت می‌کنند.

پل گرونکه، مدیر مرکز اطلاعات انتخابات و رای‌گیری در کالج رید، پیشنهاد کرد که فعالانی که امیدوارند امنیت انتخابات بهبود یابد، باید اقدامات شفاف‌سازی داده‌ها و برنامه‌های ردیابی بیشتری را انجام دهند که به رای‌دهندگان اجازه می‌دهد وضعیت برگه‌های رای غایب خود را نظارت کنند. او گفت که هرگز نشنیده است که یک نمونه قانونی از دیده بانان دراپ باکس که موفق به کشف کلاهبرداری شوند.

چشم انداز رویارویی شامل ناظران خود انتصابی که عمدتاً در رویه های انتخاباتی خاص ایالتی آموزش ندیده اند، که با رژیم مداوم اطلاعات نادرست و لفاظی های نظامی زده می شود، “فقط دستور العملی برای فاجعه است” و “توانایی رای دهندگان را برای به کار انداختن آنها به خطر می اندازد.” برگه های رای،” آقای. گرونکه گفت.

او گفت: «راه‌هایی برای ایمن‌سازی سیستم وجود دارد، اما ایستادن مراقبان در اطراف جعبه‌های دراپ باکس راهی برای انجام این کار نیست. جعبه های قطره نگران کننده نیستند – فقط یک هدایت نادرست انرژی است.

سیسیلیا کانگ گزارش کمک کرد


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم