(عکس) مجرای انتقام بهروز عتایی از مصری‌ها که بود؟

ماردان واليبال ايران با سكپاتь Мср бех интергиз 12 سله بخروز

Charamin роз таха продавание велибал гархамини мардан жан роз душные هфтм шехриор با шش ديدارا در دو كيشور لشتان در آсловони пакушаний шед.

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار گروه F در میدان رقابت های شهر لیوبلیانا پایتخت اسلوونی به مصاف هم رفت.

دیدار تیم های ایران و مصر یازدهمین بازی تاریخ والیبال بود که هفتمین برد را برای ایران به ارمغان آورد و در چهار مسابقه مصر پیروز میدان شد اما تیم های ایران و مصر نیز برابر یکدیگر هستند. در مسابقات قهرمانی مردان جهان تا کنون دو بار بوده است.

وی در سال 1389 هدایت تیم ملی والیبال ایران را در مسابقات قهرمانی مردان جهان که در ایتالیا به سرپرستی زنده یاد حسین مانداری برگزار شد و بهروز عطایی به عنوان دستیار سرمربی تیم ملی والیبال ایران را همراهی کرد. این مسابقه

تیم ملی والیبال ایران در سال 1389 در گروه A مرحله مقدماتی با تیم های مصر، ایتالیا و ژاپن در مرحله گروهی قرار گرفت و در اولین بازی خود در این رقابت ها به مصاف مصر رفت و در سه بازی متوالی به مصاف مصر رفت. امتیاز 25 در مقابل 21، 25 در مقابل 17 و 25 بر 21 مغلوب مدینه کاره افریکا شد.

تیم ایران در مرحله گروهی با یک برد مقابل ژاپن و چهار امتیاز در گروه چهارم به پایان رسید و از صعود به مرحله بعد بازماند تا در رده نهم مشترک این رقابت ها قرار گیرد.

ماردان والیبال ایران shb geчесть и sekbatt Msr beh intergiz 12 saleh Behros Ataies bray vendesь as in теим дер рабить хай гархамини ماردان گاخان پاياند.

(عکس) مجرای انتقام بهروز عتایی از مصری‌ها که بود؟

شاگردان بهروز عطایی که صعودشان به مرحله یک هشتم نهایی قطعی شده است، ساعت 20 روز نهم شهریورماه در آخرین مسابقه در مرحله مقدماتی قرار می گیرند و به قله صعود می کنند. جدول، گروه F، مقابل هلند.

روند حسين منتربي 17 اردیبهشت 1350در اردبیل تیریر، مربی و مربی اسبق تیم ملی والیبال ایران بود. و در تاریخ 10 اسفند 1392 پس از یک دوره بیماری شدید در بیمارستان بستری شد و بر اثر سپسیس درگذشت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم