فرودگاه جزیره تورنتو: به گفته مقامات، دستگاه مشکوک کشف شده خلع سلاح شده است. 2 نفر در بازداشت هستندCNN

دو نفر پس از کشف و خلع سلاح احتمالی یک وسیله انفجاری توسط مقامات دستگیر شدند فرودگاه بیلی بیشاپ شهر تورنتو، پلیس گفت.

بر اساس حساب رسانه های اجتماعی فرودگاه، حوالی ساعت 4 بعدازظهر شنبه، یک دستگاه در دوچرخه ای که در نزدیکی ترمینال کشتی در سمت جزیره فرودگاه پارک شده بود، پیدا شد. این فرودگاه که در جزیره ای در امتداد دریاچه انتاریو در نزدیکی مرکز شهر تورنتو واقع شده است، تا حد زیادی با کشتی یا تونل عابر پیاده قابل دسترسی است.

فرودگاه گفت که ترمینال و تونل کشتی “از روی احتیاط فراوان” بسته شده است، زیرا دوچرخه توسط پلیس خارج شده است. به گفته فرودگاه، مسافران ترمینال بعداً تخلیه شدند و دو پرواز ایر کانادا به همیلتون نزدیک شد.

به گفته مرکز عملیات پلیس تورنتو، با برخورد پلیس با “یک وسیله انفجاری احتمالی”، حداقل دو ساختمان در نزدیکی فرودگاه تخلیه شدند و چندین خیابان فرعی بسته شدند.

پلیس تورنتو گفت که پس از آن یک انفجار کنترل شده بعد از ظهر همان شب انجام شد.

فرودگاه اعلام کرد: “دستگاه خلع سلاح شده است و خدمات پلیس تورنتو تحقیقات خود را به پایان رسانده و محل را آزاد کرده است.”

پلیس تورنتو گفت که دو “افراد مورد علاقه” در بازداشت هستند. مقامات هیچ جزئیات بیشتری در مورد نوع دستگاه پیدا شده منتشر نکرده اند.

طبق اعلام فرودگاه، عملیات و پروازهای فرودگاه از صبح یکشنبه از سر گرفته می شود. فرودگاه بیلی بیشاپ تقریباً 10 مایلی جنوب شرقی شلوغ ترین فرودگاه شهر، تورنتو پیرسون بین المللی (YYZ) است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم