مراقب کلاهبرداری پهپاد اسپریر باشید

این سمپاش پهپاد که به باتری لیپو 22000 میلی آمپری مجهز شده است به اندازه کافی قادر است 1200-2000 متر مربع در متر مربع را پوشش دهد. چگونه می توانیم بگوییم که راهنمای تعمیر و نگهداری ما به اندازه کافی خوب است؟ اگر بودجه کمی دارید، می توانید یکی از مدل های قدیمی آگرا (MG-1 یا MG-1S) را خریداری کنید. اگر فکر می کنید غیرقانونی فعالیت می کنند، می توانید آنها را در اینجا گزارش دهید. حداقل یک گروه خوب در فیس بوک وجود دارد که می توانید به آن بپیوندید. آیا قوانینی برای سمپاشی هواپیماهای بدون سرنشین وجود دارد؟ شناسایی از راه دور قوانین شناسایی از راه دور برای اپراتورها، اپراتور را ملزم به داشتن پهپادی با قابلیت پخش شناسه از راه دور می کند. اما در کوتاه مدت بعید به نظر می رسد که یک تولیدکننده محصولات خود را برای استفاده با هواپیماهای بدون سرنشین به زودی انتخاب کند. به عبارت دیگر، ممکن است اکنون یک گزینه کم‌هزینه را انتخاب کنید، اما در نهایت باعث توقف شما می‌شود یا هزینه بیشتری برای شما در پی دارد تا به دنبال تأییدیه‌های عجیب‌تر باشید تا در آینده رقابتی بمانید. بسته به آنچه که اسپری می کنید، قوانین ایالتی نیز ممکن است ورود و مشاهده قیمت در ویترین نت اعمال شوند.

ساخت روابط با Sprayer Drone

من هیچ مشاوری را نمی شناسم که بیمه نامه قصور قانونی داشته باشد تا در صورت توصیه نادرست در مورد مقررات هوانوردی یا سایر قوانین مربوط به این حوزه، از شما محافظت کند. معافیت های بسیاری وجود داشته است که توسط مشاورانی که مقررات را از دست داده اند، معیوب بوده اند. من موفق شدم سوابق گواهی‌های عملیات سمپاشی پهپاد را در آنجا به دست بیاورم و متوجه شدم که در تاریخ 6/3/2022، 30 درصد از اپراتورهای ایالات متحده مشتریان من بودند که به آنها کمک کردم تا به گواهینامه عملیاتی برسند. که باید مدیریت شود و نیاز به تجربه دارد.

بیایید سناریو را بازی کنیم.

تحت 55- قسمت 107 دارای VO فقط در شرایط بسیار محدود است. برای شارژ کامل فقط 1-1.5 ساعت زمان لازم است. به این ترتیب می توانید در مدت زمان کوتاهی با عملیات سمپاشی خود حجم زیادی را از آن خارج کنید. بعداً می توانید بفهمید که به چه دادخواست های دیگری نیاز دارید. بیایید سناریو را بازی کنیم. با تمام سناریوها در ذهن خود و با محیط معمولی مشتری بالقوه خود بازی کنید. استفاده از یک محصول DJI می تواند برای مشتریان خاصی که یا از نظر قانونی از انعقاد قرارداد با پیمانکاری با استفاده از محصول DJI منع شده اند یا مشتری این کار را برای روابط عمومی انجام دهد یا "رئیس من چه فکری می کند؟"

FAA به دنبال این است که چرا پایگاه داده ناقص است.

عجیب است که برخی از مشتریان مشاوران (در تلاش برای کمک به مشتریان در قانونی بودن) این نکته را از دست می دهند و من هرگز آنها را در پایگاه ثبت نام قسمت 47 مشاهده نمی کنم. به منظور حقیقت و شفافیت، پایگاه داده FAA به من ارائه می دهد که به نظر می رسد اطلاعات کامل نیست. FAA به دنبال این است که چرا پایگاه داده ناقص است. FAA اطلاعاتی در مورد سمپاش پهپاد درخواست خواهد کرد، مانند اینکه در مجموع چند ساعت در آن پرواز کرده است تا قابلیت اطمینان مهندسی را نشان دهد. سمپاش های پهپادی که در زیر لیست شده اند، همان هایی هستند که من با آنها آشنا هستم. در حال حاضر، برخی از شرکت ها هستند که در حال تولید پهپادهای اسپری هستند. من شخصی را می شناسم که در حال حاضر در این صنعت در حال دویدن است که خود را وکیل می نامد، اما آن شخص در واقع یک وکیل سلب شده است که به دلیل رفتار غیرصادقانه نسبت به مشتری برکنار شده است. آیا می توانم اسناد را فوراً در FSDO ثبت کنم؟ اگر در حال حاضر یکی از معافیت ها را داشته باشید و بخواهید یکی دیگر را اضافه کنید، با مشکلاتی مواجه خواهید شد، می خواهید یک تماس تلفنی با من برنامه ریزی کنید تا بتوانیم همه مسائل مربوط به تأییدیه، دستورالعمل ها را بررسی کنیم. LOA، و غیره. مشکلاتی در مورد پریدن به جلو و عقب بین این دو نیز وجود دارد.

علاوه بر این، عرض پاشش 3-6 متر و ارتفاع اسپری 2-5 متر است.

این بدان معناست که شما به احتمال زیاد باید داده‌های سمپاش پهپاد را خودتان به دست آورید یا شخصی را پیدا کنید که قبلاً این کار را داشته است. آیا داده های پشتیبانی کننده ای وجود دارد که نشان دهد این نوع قاب هوا ایمن است؟ ما به طور کامل به مشتریان خود آموزش می دهیم و تجربه خود را برای نگه داشتن شما در هوا ارائه می دهیم. سرعت پرواز پهپاد 3-10 متر بر ثانیه و سرعت پاشش 1-10 متر بر ثانیه است. علاوه بر این، عرض پاشش 3-6 متر و ارتفاع اسپری 2-5 متر است. علاوه بر این، با یک سیستم خنک کننده گریز از مرکز طراحی شده است که گرد و غبار خورنده را فیلتر می کند و موتور را حتی پس از ساعت ها استفاده مداوم خنک نگه می دارد. علاوه بر این، دارای 4 نازل است که اطمینان حاصل می کند که سمپاش سموم را به آرامی و یکنواخت اسپری می کند. به سختی یک ماه می گذرد که نوعی قابلیت جدید، برخی ویژگی های جدید نداشته باشد. یکی دیگر از سمپاش های پهپاد کشاورزی قدرتمند که با ویژگی های پیشرفته طراحی شده است.

راهنمای چنگیزخان برای Sprayer Drone Excellence

سمپاش حجیم به نظر می رسد، اما استفاده از آن آسان است. ممکن است برای آفت‌کش‌ها با استفاده محدود نیاز به دریافت مجوزهای دولتی آفت‌کش‌ها داشته باشید. من به مشتریان کمک می‌کنم تا انواع معافیت‌های دیگر را که در عملیات‌های پاشش پهپاد مفید هستند، مانند معافیت‌های فراتر از خط دید، معافیت‌های انبوه، معافیت از افراد و غیره را دریافت کنند. اگر با آن شخص دیگر بروید، نمی‌دانم آنها برای شما چه کرده‌اند، و حتی ممکن است نتوانم با استفاده از مدارک و دفترچه‌های راهنمای آنها، از شما معافیت بگیرم. اگر مشاور آدم بدی باشد، حتی می‌توانند شما را تهدید کنند که به شما ایمیل خاکستری می‌دهند.

من می‌گفتم: «چرا یک شخص از وکالت کناره‌گیری می‌کند تا چیزی معادل یک مدیر برنامه مشاور باشد؟ اگر دادخواستی ارائه کنیم که می‌گوید از دستورالعمل‌های تعمیر و نگهداری استفاده می‌کنیم، که در حال حاضر ایجاد می‌شوند، ممکن است از ما بپرسند. FAA برای بررسی آنها. من یک خلبان تجاری، مربی پرواز دارای گواهینامه فعلی FAA، وکیل هوانوردی، و استاد سابق دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle هستم. اگر کسی ادعا می کند که وکیل است، فهرست نوار ایالتی را که در آن است بررسی کنید. زندگی کنید تا ببینید آیا آنها عضو فعلی در وضعیت خوبی هستند یا خیر.

Where Sprayer Drone 6 ماه دیگر خواهد بود؟

و موتورهای پهپاد و پروانه های هواپیماهای بدون سرنشین را بهبود بخشید تا برای مدت زمان طولانی تر پرواز، ترنس بیشتر و جریان کمتری دریافت کنید. دیگر نیازی به معافیت شبانه ندارید مگر اینکه بخواهید بدون چراغ های ضد برخورد یا چیزی شبیه به آن پرواز کنید. شما همچنین می توانید یک پهپاد بخرید که بار بیشتری را حمل می کند (مانند DJI Agras T20 20 لیتری). برخی از مردم نمی دانند که برخی از هواپیماها به دلیل محدودیت بار، هرگز نمی توانند زیر 55 پوند پرواز کنند. بر خلاف بسیاری دیگر، سمپاش با بار 10 کیلوگرم طراحی شده است و سرعت پاشش 3-6 متر بر ثانیه است. پس شما در بودجه هستید و می خواهید یک سمپاش پهپاد بسازید؟

این پهپاد با توجه به ویژگی هایی که دارد به شما کمک می کند نه تنها سموم دفع آفات را سمپاشی کنید، بلکه محصولات خود را نیز به صورت سیستماتیک کنترل کنید. امروز قصد داریم ابزار شگفت انگیزی را به شما معرفی کنیم که به شما کمک می کند کارایی کشاورزی خود را بهبود ببخشید، سموم دفع آفات را به شیوه ای حرفه ای سمپاشی کنید و محصولات خود را به خوبی بهینه کنید. استفاده از آفت کش های رایج با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در کانادا هنوز قانونی نیست و ممکن است برای مدتی به همین شکل باقی بماند. توجه داشته باشید که تعویض پهپاد از یک فرد به فرد دیگر با DJI ممکن است دردناک باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم