نحوه حذف کوکی ها در اندروید

فرارو- کوکی ها فایل های متنی کوچکی هستند که وب سایت ها برای بهبود تجربه مرور شما در دستگاه شما ذخیره می کنند. این فایل ها حاوی داده هایی هستند که به وب سایت ها کمک می کند اطلاعات ورود و تنظیمات شما را به خاطر بسپارند. به لطف کوکی ها، لازم نیست هر بار که از یک وب سایت بازدید می کنید یا تنظیمات مرور دلخواه خود را تنظیم می کنید، اعتبار ورود خود را وارد کنید.

به لوگر فرارو به نقل از rahnamato، با این حال، کوکی‌ها در طول زمان ایجاد می‌شوند و ممکن است منجر به مشکلات مرور، مانند خطاهای بارگیری و قالب‌بندی شوند. حذف کوکی ها در تلفن های هوشمند اندروید به حل مشکلات کمک می کند.

همچنین، حذف کوکی ها فضای ذخیره سازی را آزاد می کند، اما اگر نمی دانید چگونه کوکی ها را در اندروید حذف کنید، این راهنما به شما کمک می کند.

نحوه حذف کوکی ها از گوگل کروم

از مراحل زیر برای حذف کوکی ها در اکثر مرورگرهای مبتنی بر Chromium، از جمله Google Chrome، Vivaldi، و Brave استفاده کنید.

1. برنامه کروم آن را در اندروید اجرا کنید و روی سه نقطه در گوشه سمت راست منو ضربه بزنید.

2. گزینه تنظیمات را باز کندی

3. گزینه حریم خصوصی و امنیت انتخاب کنید

۴. انتخاب کنید پاک کردن داده های مرور اصابت

5. স্র্যান জান্য রায়ি همیشه برای انتخاب و انتخاب کوکی ها و داده های سایت انتخاب کنید

6. برای حذف کوکی ها از دستگاه خود، روی گزینه کلیک کنید اطلاعات روشن اصابت

نحوه حذف کوکی ها در وب سایت های خاص در کروم

اگر وب‌سایتی وجود دارد که روی دستگاه اندرویدی شما کار نمی‌کند، فقط می‌توانید کوکی‌های آن وب‌سایت خاص را حذف کنید. بری آن کار استگر زیر را کیند;

1. وب سایتی را که با استفاده از کروم مشکل ایجاد می کند باز کنید.

2. بازی سه منوی سه تنک را کیند و روی نکام (من) اصابت

3. گزینه بیسکویت ها را استفاده و روی بونتی زباله ها اصابت

۴. از دکمه پاک کردن از این وب سایت برای پاک کردن کوکی ها استفاده کنید.

چگونه از ذخیره شدن کوکی ها در وب سایت خود در کروم جلوگیری کنیم

Google Chrome می تواند از ذخیره کوکی های وب سایت در دستگاه های Android شما جلوگیری کند. اگر با کوکی ها مواجه هستید، لطفا مراحل زیر را دنبال کنید؛

1. برنامه کروم را اجرا کیند و از منوی سه بری کردان بری کردان تنظیمات استفاده کنید

2. گزینه تنظیمات سایت کوکی ها را انتخاب و غیرفعال کنید.

3. گزینه ها کوکی های شخص ثالث را مسدود کنید یا مسدود کردن همه کوکی ها انتخاب کنید

انتخاب گزینه مسدود کردن کوکی‌های شخص ثالث تضمین می‌کند که وب‌سایت‌ها همچنان می‌توانند برخی از کوکی‌ها را در دستگاه Android شما ذخیره کنند، زیرا فقط کوکی‌های شخص ثالث را که عمدتاً برای ردیابی رفتار کاربر بین وب‌سایت‌ها استفاده می‌شوند، مسدود می‌کند.

اگر گزینه مسدود کردن همه کوکی ها را انتخاب کنید، وب سایت هیچ کوکی را در دستگاه شما ذخیره نخواهد کرد. بنابراین، وب‌سایت‌ها نمی‌توانند اطلاعات ورود یا اطلاعات شخصی شما را ذخیره کنند، که منجر به تجربه کمتری از مرورگر می‌شود. اگر نمی خواهید وب سایت شما کوکی ها را در دستگاه اندروید شما ذخیره کند، از این گزینه استفاده کنید.

نحوه حذف کوکی ها در موزیلا فایرفاکس

اگر از مرورگر موزیلا فایرفاکس به جای کروم استفاده می کنید، مراحل زیر را برای حذف کوکی ها در دستگاه اندروید خود دنبال کنید.

1. برنامه فایرفاکس را اجرا کنید و روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست پایین صفحه ضربه بزنید.

2. گزینه تنظیمات را باز کندی

3. گزینه حذف داده های مرور انتخاب کنید

۴. گزینه بیسکویت ها را استفاده و روی بونتی حذف داده های مرور اصابت

5. ब्री विश्वर्ष वर्ण वर्य विश्वार حذف اصابت

نحوه حذف کوکی ها از اینترنت سامسونگ

اگر از یکی از گوشی های هوشمند سامسونگ استفاده می کنید، احتمالاً از مرورگر اینترنت پیش فرض سامسونگ استفاده می کنید. در اینجان کینی کوکی‌ها در شورت از بروزرین اینترنتی سامسکان وحید است;

1. مرورگر اینترنت سامسونگ را اجرا کنید و روی دکمه منو در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید.

2. گزینه تنظیمات را کرده باز و بازی داده های مرور شخصی انتخاب کنید

3. گزینه حذف داده های مرور انتخاب کنید کوکی ها و داده های سایت انتخاب کنید

۴. روی بنتی داده ها را حذف کنید ضربه بزنید و سپس گزینه را انتخاب کنید تایید اصابت

איא דרכים קוקי‎הא דר אנדרויד ידיה קוובי אסט؟

از آنجایی که وب سایت ها می توانند هر نوع داده ای را در دستگاه شما ذخیره کنند، بهتر است هر از چند گاهی کوکی ها را از مرورگر خود پاک کنید و از روش های دیگری برای افزایش حریم خصوصی خود استفاده کنید. این به مرورگر شما اجازه می دهد تا به خوبی کار کند، فضا را آزاد کند و از حریم خصوصی آنلاین شما محافظت کند.

با این حال، کوکی های ذخیره شده در سیستم و تنظیمات انتخاب شده در وب سایت شما را نیز حذف می کند. این به این معنی است که باید دوباره حساب خود را وارد کنید، زیرا اگر کوکی ها را به طور مکرر پاک کنید، ممکن است کمی آزاردهنده باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم