نظر | اوف به گنجینه جمهوری خواهان نامزدهای واقعاً وحشتناک نگاه کنید.

برای نامزدی که خواستار ممنوعیت سقط جنین “بدون استثنا” است، بسیار مشکل ساز است. واکر همه چیز را تکذیب کرد، به جز چکی که به سختی قابل چشم پوشی بود. او به فاکس نیوز گفت: من برای افراد زیادی پول می فرستم. همانطور که فقط او می تواند.

واکر تنها نامزد بدی نیست که جمهوری‌خواهان در رقابت‌های حساس به میدان می‌روند. در نیوهمپشایر، سناتور دموکرات، مگی حسن، برای انتخاب مجدد به کرسی ای که دفعه قبل تنها با 1000 رای به دست آورده بود، نامزد می شود.

جمهوری خواهان آن را ساخته بودند. تنها کاری که حزب باید انجام می داد این بود که از نامزد کردن کسی خارج از دیوار، مانند دان بولدوک، ژنرال بازنشسته ای که کریس سونونو، فرماندار جمهوری خواه، او را «تئوری توطئه افراطی» خواند، اجتناب کند.

تعجب! بولدوچ در انتخابات مقدماتی پیروز شد. و روشی که او با پیروزی خود مدیریت می کند باعث می شود فکر کنید او به اندازه رهبران حزب شوکه شده است. او از ابتدای کارزار انتخاباتی خود به رای دهندگان گفته بود که معتقد است دونالد ترامپ واقعاً در انتخابات 2020 پیروز شده است. در ماه اوت، او به آنها اطمینان می داد، “عزیزم، من اسب را عوض نمی کنم.” سپس، پس از اینکه در ماه سپتامبر نامزد شد، اوم، تزلزل کرد. (“آنچه می توانم بگویم این است که ما بی نظمی داریم.”)

این همان مردی است که قول داده بود برای اصل زندگی شروع می‌شود، “همیشه بجنگد”. اما ما اکنون در دنیای سیاسی زندگی می‌کنیم که در آن جمهوری‌خواهان، در کمال تعجب متوجه می‌شوند که مردم نمی‌خواهند به آنها گفته شود که در مورد انتخاب‌های تولید مثلی خود چه کنند. بولدوک اکنون پیشنهاد لیندسی گراهام برای ممنوعیت فدرال سقط جنین پس از 15 هفته را رد می کند. (“معنی نیست”)

در جست‌وجوی جمهوری‌خواهان برای نامزدهای وحشتناک برای رقابت‌های قابل پیروزی، نمی‌توانیم آریزونا را نادیده بگیریم. این ایالت برای دموکرات ها بسیار سخت است. رئیس فعلی، مارک کلی، پس از مرگ جان مک کین با قدرت داستان خود بر کرسی نشست – فضانوردی که پس از اصابت گلوله به سر همسرش هنگام ملاقات با رای دهندگان، جای همسرش را به عنوان سیاستمدار خانواده گرفت. بسیاری از حامیان او می ترسیدند که او محکوم به شکست در سالی مانند 2022 باشد.

بلیک مسترز، نامزد جمهوری خواه مورد حمایت ترامپ که در یک تبلیغات اولیه تبلیغاتی با تفنگ لوله کوتاهی که به نوعی به خود می بالید نه برای شکار، بلکه برای «کشتن مردم» طراحی شده بود، ظاهر شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم