(ویدئو) شیستوشوی تریر 75 متری در 90 سینی!

سازمان حمل و نقل پاریس در متروی غول پیکری که در پاریس و اطراف آن کار می کند ماشین لباسشویی دارد و می تواند کل قطار را تنها در یک دقیقه و نیم تمیز کند.

به رابوت فرارو، سرعت لازمه انجام چنین کاری در شهرهای بزرگ است و هدف، عدم اختلال در حرکت قطارهایی است که روزانه میلیون ها نفر را جابجا می کنند.

این شرکت همچنین دارای یک کارگاه مکانیکی است که در هر 15000 کیلومتر به قطارها خدمات رسانی می کند. قطارها تقریباً هر 45 روز در پاریس تمیز می شوند.

برونو لو موروان، مدیر یک دستگاه نظافت مترو می گوید: هدف واقعی تمیز کردن ماشین در سریع ترین زمان ممکن است. مروان می‌گوید تیمش حدود 50 قطار در هفته می‌شوید.

وی یکمی‌کند که ماشین شیستوشوی را از نازر کاست اب کهاس مقرون به رفع است. زیرا شستن قطاری به طول 75 متر و عرض 2.5 متر با عرض 750 لیتر نیاز به آبی دارد که کمتر از آن چیزی است که برای شستشوی خودروی شخصی لازم است.

ادوارد لوکانگ بیانگ، یکی از کارگران کارگاه ساخت و ساز و نگهداری هم گفت; و اگر قطار به خوبی نگهداری شود، می تواند 40 یا حتی 50 سال در خدمت بماند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم