۶ راه برای ادریم از کامہ تمام کرکنہها

فرارو- سرطان بعد از بیماری قلبی دومین عامل مرگ و میر در ایالات متحده است.

به لوگر فارارو به نقل از یاهو نیوز، در ادامه به شش راه برای کمک به کاهش خطر ابتلا به سرطان اشاره می کنیم:

1-چگونه پیشرفت در درمان و فناوری به تشخیص و پیشگیری از سرطان کمک می کند

تشخیص زودهنگام استفاده از فناوری هایی مانند غربالگری سرطان می تواند به تشخیص زودهنگام سرطان و کاهش خطر احتمالی مرگ کمک کند. برای درمان، اکنون گزینه های بیشتری در دسترس است. یافتن داروهایی که مستقیماً سرطان را هدف قرار می دهند، رایج تر است.

در کیکس، درمان می‌شد که به سلول‌های کنگرکنی (صلم) می‌رساند. קרא אינ יק שביטע באזי דרען קראן אסט؟ زیرا سلول‌های سالم به شما کمک می‌کنند تا با سایر عفونت‌ها مبارزه کنید و منجر به عوارض سلامت کمتری شود که می‌تواند سلامت شما را در حین درمان بدتر یا مختل کند.

2- سابقه و سوابق خانوادگی خود را بشناسید

ایا پسینه تبلت به کرکند در مین تبلین به کرکنم در مین تبرینه کما کے ہے ہے اگر پاسخ “بله” است، لطفاً این اطلاعات را با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود به اشتراک بگذارید. اگر فردی در خانواده شما مبتلا به سرطان باشد، ممکن است شما سرطان داشته باشید. یک ارائه دهنده در مورد واجد شرایط بودن شما برای غربالگری و آزمایش سرطان صحبت خواهد کرد.

۳-امار کود را بهندین

مقیاس با سرطان های خاص در جمعیت های خاص متناسب نیست. دانстантный женская между в далив ан мехм ист. این موضوع اغلب به دلیل عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی، محدود بودن سواد سلامت و عدم اعتماد به سیستم مراقبت های بهداشتی است. به ياد دلائد كه شما سماء هذا حفظة دفعه خود سلكتيا وترديد.

سرطان

4- مشروبات الکلی ننوشید

عدم مصرف الکل می تواند خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهد. نوشیدن الکل به طرق مختلف خطر ابتلا به سرطان را در شما افزایش می دهد. این موضوع مربوط به هورمون هایی مانند استروژن است که مسئول رشد سلولی هستند (هرچه رشد بیشتر باشد، احتمال آسیب سلولی بیشتر می شود) و توانایی شما در جذب مواد مغذی از جمله ویتامین های K، D و E که از شما در برابر سرطان محافظت می کند. تاثیر بگذارد

آلکال دولی مده‌ای به نام (اتانول) است که به مده رامکن زا (ماده‌ای که ظرفیت بالقوه امده‌ای به نام را دارد) است.

5-غذاهای طبیعی و سرشار از فیبر

در پس جملة «شما همان کیزی است که می‌خورید» واقعی نهفته است. برخی از غذاها می توانند خطر ابتلا به سرطان را کاهش دهند. سعی کنید از گوشت سرخ شده (سوسیس و بیکن) خودداری کنید یا مصرف را کاهش دهید. هم کونین، برنگ دیوته هایی با بایلیه کند و کاربورد را کے دیہ دیہ.

۶-استمام دخانیات را کنار لائیات

سیگار مواد شیمیایی مضری را در ریه های شما دود می کند که در نهایت به سلول های شما (از جمله سلول هایی که در برابر سرطان محافظت می کنند) در داخل بدن شما آسیب می زند. هما تور ک میکودین تعریف کیند سیگر امعل نوبو یک راکرن ریه است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم