چگونه می توان با پهپاد اسپری در بین 10 مورد برتر قرار گرفت

تودی، م. دانیل روآن، اچ. وانگ، ال. لیو، جی. سادلر، آر. کانل، دی. Phung، DT توسعه کشاورزی، کاربرد آفت کش ها و تأثیر آن بر محیط زیست. Langkamp-Wedde، T. راوتمان، دی. فون هرستن، دی. Wegener, JK مقایسه پتانسیل رانش دو روش کاربردی برای کنترل پروانه‌های راهروی بلوط با محصولات بیوسیدال در یک خیابان بلوط. Langkamp-Wedde et al., 2020Langkamp-Wedde, T.; راوتمان، دی. فون هرستن، دی. Wegener, JK مقایسه پتانسیل رانش دو روش کاربردی برای کنترل پروانه‌های راهروی بلوط با محصولات بیوسیدال در یک خیابان بلوط.

Marubayashi، RY; اولیویرا، RBD؛ فریرا، MDC؛ روگیا، س. مورائس، EDD؛ Saab، OJ کاهش رانش اسپری حشره کش با کمک های مختلف و نازل های اسپری. قابل توجه است که به دلیل مقادیر NMD بالای 100 میکرومتر، خطر رانش برای قسمت بالایی تاج گیاه بسیار کم است (Marubayashi et al., 2021Marubayashi, RY؛ Oliveira, RBD; فریرا، MDC؛ روگیا، س. مورائس، EDD؛ Saab، OJ کاهش رانش اسپری حشره کش با کمک های مختلف و نازل های اسپری. چگالی قطره بالای 70 قطره سانتی متر مربع برای قارچ کش های تماسی نشان داده شده است. همانطور که در شکل 4 نشان داده شده است، قارچ کش تماسی مناسب ترین محصول برای استفاده با استفاده از پهپاد در این شرایط آزمایشی است، زیرا تقریباً 82٪ از مقادیر به دست آمده در مشاهدات بیشتر از 70 قطره سانتی متر مربع بود.

دلاورپور، ن.؛ کوپاران، سی.؛ نواتزکی، ج.؛ باجوا، اس.

منگ و همکاران (2022aMeng, Y.؛ Zhong, W.؛ Liu, C.؛ Su, J.؛ Su, J.؛ Lan, Y.؛ Wang, Z.؛ Wang, M. پاشش پهپاد بر روی محصول مرکبات: تأثیر مخزن- مخلوط کمکی بر روی زاویه تماس و توزیع قطرات. Meng, Y.؛ Zhong, W.؛ Liu, Y.؛ Wang, M.؛ Lan, Y. توزیع قطرات یک سمپاش مستقل مبتنی بر پهپاد در تاج درخت مرکبات. 2018Zheng, ی.؛ یانگ، اس.؛ لیو، ایکس.؛ وانگ، جی.؛ نورتون، تی؛ چن، جی.؛ تان، ی. مدل‌سازی دینامیکی سیالات محاسباتی میدان جریان پایین‌شویی برای یک پهپاد شش روتور. دلاورپور، ن.؛ کوپاران، سی.؛ نواتزکی، ج.؛ باجوا، اس. ; Sun، X. یک مطالعه فنی در مورد ویژگی های پهپاد برای کاربردهای کشاورزی دقیق و چالش های عملی مرتبط. پهپادها کاربردهای مختلفی دارند که پتانسیل ایجاد انقلابی در سیستم‌های سنتی تشخیص علف‌های هرز، تخمین تولید، پایش محصول و کاربرد آفت‌کش‌ها را ارائه می‌دهند (دلاورپور و همکاران، 2021 دلاورپور، ن.؛ کوپاران، سی.؛ نواتزکی، ج.؛ باجوا، S.; Sun, X. یک مطالعه فنی در مورد ویژگی های پهپاد برای کاربردهای کشاورزی دقیق و چالش های عملی مرتبط. در کشاورزی

محققان آزمایش نوآوری پرچمدار SmartAgriHub "AI 4 Agriculture" برای اولین بار یک فرآیند فناوری نوآورانه را نشان دادند که می تواند منجر به کنترل پایدارتر علف های هرز در کشاورزی شود. مانند تمام فناوری‌های جدید در کشاورزی، قبل از اینکه محققان و کارشناسان بتوانند اطلاعات و توصیه‌هایی را برای تولیدکنندگانی که به دنبال اضافه کردن پهپادهای اسپری به فعالیت‌هایشان هستند، ارائه دهند، سؤالات و نگرانی‌های مهمی وجود دارد. چگونه برای بازرسی نهایی آماده شوید تا با اطمینان به سؤالات 1 تا 3 بازرس FAA که بازرسی حضوری را انجام می دهند پاسخ دهید. مورلند می‌گوید مقررات یک مانع هستند: 5 چیز وجود دارد که FAA برای اپراتورهای پهپادهای سمپاشی نیاز دارد.

"یک درخواست کتبی برای ارائه اسناد برای کمک به تحقیقات در 26 سپتامبر 2012 از Macklowe Properties ارائه شد. به این درخواست کتبی پاسخی داده نشد. توجه داشته باشید که اگر به یک پهپاد سمپاش دست یابید و می خواهید الگوی برنامه و اندازه قطرات آزمایش شود، LSU AgCenter امکانات و تجهیزاتی برای تعیین این ویژگی ها دارد. Qin, WC؛ Qiu, BJ؛ Xue, XY؛ Chen, C.؛ Xu, ZF؛ Zhou, QQرسوب قطرات و اثر کنترل حشره کش های اسپری شده با هواپیمای بدون سرنشین علیه قیف های گیاهی.

دامنه نسبی (SPAN) مقادیر کمتری برای قسمت بالایی گیاه داشت. از نرم افزار CIR 1.5 برای تعیین درصد پوشش، چگالی افت، قطر میانه حجمی، قطر حجمی مربوط به 10 و 90 درصد، قطر میانه عددی و دامنه نسبی استفاده شد. عملکرد پاشش پهپاد با تعیین درصد پوشش، چگالی افت، قطر میانه حجمی (VMD)، قطر حجمی مربوط به 10 و 90 درصد، قطر میانه عددی (NMD) و دامنه نسبی (SPAN) مشخص شد. VMD در بالای گیاه 144.5 میکرومتر، تقریباً 3.5 برابر کوچکتر از مقادیر به دست آمده در تحقیق حاضر است. اسپری پهپاد، VMD 128.3 میکرومتر را برای ارتفاعی مشابه با ارتفاع مورد استفاده در مطالعه حاضر به دست آورد. حرکت هوای ناشی از ملخ های پهپاد مستقیماً بر تولید، پراکندگی، تبخیر و رسوب قطرات روی هدف تأثیر می گذارد.

بتا امیدوار است برای عرضه آن به بازار در سال 2024 تأییدیه ایمنی را دریافت کند. الروی ایر مستقر در سانفرانسیسکو، FedEx FDX را به عنوان مشتری راه اندازی پهپاد باری هیبریدی-الکتریکی خود به حساب می آورد و آزمایشات آن در دالاس در سال جاری برنامه ریزی شده است. این قرار گرفتن با کوچکتر شدن اندازه قطرات، پتانسیل رانش را افزایش می دهد. با حفاظت کارآمدتر از محصولات، امکان مدیریت پایدارتر شالیزارهای برنج و مزارع مشابه وجود دارد. نتایج این مطالعه پتانسیل استفاده از پهپادها را برای انجام سمپاشی در مزارع قهوه کوهستانی تقویت کرد. اگر شما هم به دنبال پهپاد 10 لیتری پاشش هستید، می توانید به ما اعتماد کنید. آیا به دنبال پهپاد 10 لیتری کشاورزی هستید؟رابط عملیات فشرده تر است، منوی عملیات کاربرپسندتر است، و دارای عملکردهای برخاستن و فرود با یک دکمه، پرواز شبیه سازی شده با شیب بزرگ، برنامه ریزی مسیر خودکار و غیره است، به طوری که پهپاد hgh می شود. ابزار کار کارآمد شرایطی که این آزمایش در آن انجام شد شامل مطالعه توزیع آفت کش در طول عرض کار نمی شد. شکل 3 نمونه هایی از کاغذ حساس به آب مورد استفاده در آزمایش را نشان می دهد.

تفکر در مورد Sprayer Drone؟ 10 دلیل زمان آن است توقف!

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با اینجا کلیک کنید وب سایت خود باشید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم