5 کتاب جدید استرالیایی برای لیست خواندن شما

برای اینکه حماسه دریاهای جنوبی دندان های شما را در آن فرو برد، سعی کنید…

مردان بدون کشور: داستان واقعی اکتشاف و شورش در دریاهای جنوبی، نوشته هریسون کریستین

در آوریل 1789، اختلاف بر سر جیره‌بندی غذا و مجازات خدمه به آنچه اغلب به عنوان معروف‌ترین شورش در تاریخ توصیف می‌شود، منتهی شد: اخراج ناامیدانه کاپیتان ویلیام بلایگ توسط خدمه کشتی HMS Bounty نیروی دریایی سلطنتی. بلایگ در یک قطعه به بریتانیا بازگشت. خدمه او – یا بیشتر آنها – به سمت اقیانوس آرام حرکت کردند. دو دهه بعد، تقریباً همه مرده بودند.

این تنها کتاب در این فهرست است که هنوز آن را تمام نکرده ام. اما خواندن آن چنان قانع‌کننده است، و هر کسی که اشتیاق گذرا به ماجراجویی، تاریخ دریایی و اقدامات ناامیدانه مردم ناامید دارد، علاقه‌مند می‌شود، که طاقت نداشتم آن را کنار بگذارم.

یک امتیاز: کریستین، روزنامه‌نگار سابق، از نوادگان مستقیم فلچر کریستین است که رهبری شورش را بر عهده داشت. او بدون اینکه چیز زیادی بدهد، جدش را به راحتی رها نمی کند.

برای یک داستان خانوادگی که در سراسر فرهنگ ها و مرزها گسترده است، سعی کنید…

گرتا و والدین“، توسط ربکا کی ریلی

خواهر و برادر گرتا و والدین ولادیساولویچ – آنها را G و V می نامند – فصل به فصل زندگی خود را در اوکلند درون شهر روایت می کنند در این رمان پرهیاهو و فضایی که به نظر می رسد برای یک اقتباس سینمایی ساخته شده است. (اسپویلر: در پایان یک عروسی وجود دارد.) این رمان، که توسط هاچینسون هاینمن انتخاب شده است، قرار است اوایل سال آینده در بریتانیا منتشر شود.

خانواده آنها یک خانواده مائوری، روسی، کاتالونیایی، یهودی-زلندی هستند، با قطب نماهای اخلاقی خاص که به طغیان در تلویزیون ملی، ترتیبات پیچیده تقسیم اجاره و درک مهیج، اگر پیچیده، از معنای عشق ورزیدن ترجمه می شود. ریلی، به نوبه خود، آن را به عنوان کتابی درباره «مردم عجیب و غریب مائوری» توصیف می‌کند که «اساساً آدم‌های بزرگی هستند، اما هنوز هم با بسیاری از خارجی‌های داغ کنار می‌آیند».


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم