9 راه برای ساده تر کردن آینه های خود

به همین ترتیب، یک موتیف تکرارشونده در «حمله آینه ها» دیستوپیا است. به عنوان مثال، این حمام آشکارا بزرگ است، اما حتی یک فضای کوچک بزرگتر به نظر می رسد اگر روشویی، دیوارها و کفپوش را در همان رنگ های روشن و بافت های صاف نگه دارید. شاید بخواهید آینه هایی را به گوشه کوچک زیر در یا در آن دیوار کوچک کنار آشپزخانه اضافه کنید. شاید برای فضایی با اندازه نامنظم در خانه خود به آینه های قاب سفارشی نیاز داشته باشید. Maisons Du Monde مجموعه‌ای از طرح‌های آینه‌های کلاسیک و معاصر دارد که همه چیز را از آینه‌های اتاق خواب گرفته تا آینه‌های آویزان، آینه‌های حمام گرفته تا آینه‌های دیواری را پوشش می‌دهد، بنابراین مطمئناً قطعه‌ای عالی پیدا می‌کنید که به عنوان یک اکسسوری خیره‌کننده خانه دوام بیاورد. اگر آینه ای در خانه دارید که می خواهید جاز کنید، این آینه می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. تیم طراحی ما می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کدام ظاهر برای شما عالی است!

3. آیا می توانم سنسور لمسی آینه را دور بزنم و دستگاه را با سوئیچ دیواری کنترل کنم؟آینه ای بر روی بوفه جلوه ای شیک و شیک به اتاق غذاخوری شما می بخشد. در حالی که اینترپرایز با سرعت بالا ادامه می دهد، کارکنان ارشد در اتاق توجیهی جمع شده اند. آرچر او را به جستجوی یک امضای تار خاص می‌سپارد و درست زمانی که او می‌خواهد ترک کند، دوباره با او تماس می‌گیرد و خبر می‌دهد که او را به افسر اول ارتقا می‌دهد و توضیح می‌دهد که چرا ترجیح می‌دهد به جای رید، او را به آن سمت منصوب کند. هر یک از سه بخش اساسی – منطقه حمام و دوش گرفتن، منطقه سینک و نظافت و منطقه توالت – باید با در نظر گرفتن عادات و سلیقه های خاص شما برنامه ریزی شود. او توضیح می‌دهد که او را از مهندسی اغوا کرده است، قبل از اینکه به او انگیزه دهد، از طریق یک ترکیب ذهنی، قبل از استفاده از ترکیب دیگری برای تغییر حافظه‌اش از آنچه اتفاق افتاده بود، خودش شنل را خراب کند.

سپس Tholian شروع به استفاده از ساختار کریستالی خود برای ارسال سیگنال پریشانی می کند. فارست و تی پول پس از آن دوباره فرمان را از پل دریافت می‌کنند، اما متوجه می‌شوند که کشتی در مسیر قفل شده است، که آرچر شخصاً قبل از اینکه به طعنه فرمان را به فارست واگذار کند، تأیید می‌کند. فارست که اکنون با آرچر تنهاست، از او انتقاد می کند که همیشه جاه طلبی نداشته است. برداشتن این گام بزرگ برای آساهی اپتیکال بود، اما پایه پیچی M42، که امروزه به طور گسترده به عنوان "پایه پیچ پنتاکس" شناخته می شود، به پایان عمر مفید خود رسیده است. با پوشیدن لباس‌های محیطی، تیم (اکنون از جمله گروهبان می‌ودر) با پرتو به راهروی Defiant پی بردند که تولیان‌ها کشتی را تخلیه کرده‌اند. می ودر شروع به تبریک گفتن به آرچر برای شورش موفقیت آمیزش می کند، اما کاپیتان تازه منصوب شده او را کوتاه می کند و به دنبال آن غرغرهای یک پورتوس گرسنه می آید. آرچر فرمان خود را اعلام می کند. آرچر با یادآوری T'Pol که او نیز ولکان است، قدرت خود را تأیید می کند. فارست از آرچر درخواست می‌کند که او را آزاد کند و ادعا می‌کند که هم آزاد کردن او و هم کشتن او عواقب آن را خواهد داشت. همانطور که Enterprise در فضا می چرخد، فارست در حال عبور از کشتی است، و از نزدیک توسط MACO دنبال می شود، زمانی که آنها توسط آرچر و MACOهای متحد او، از جمله سرگرد رید در یک توربولیفت و گروهبان تراویس می ودر، در کمین قرار می گیرند.

در یک راهرو، آرچر به کاپیتان پیشنهادی را یادآوری می‌کند که او برای سرمایه‌گذاری در فضای تولیان ارائه کرده است، زیرا آرچر خبری از فناوری در آنجا دریافت کرده است که به امپراتوری Terran دست برتر را در برابر شورش می‌دهد. او به او اطلاع می‌دهد که احتمالاً قبلاً وارد فضای تحت اشغال تولیان شده‌اند، زیرا اغلب سیستم‌هایی را به خارج از قلمرو اصلی خود الحاق می‌کنند. آرچر دستور می دهد که سلاح ها و سیستم های موتور Defiant را به صورت آنلاین بازگردانند و با کمک می ودر و رید شروع به حذف دو افسر مرده از موقعیت هایشان در مقابل صندلی فرماندهی می کند. پس از این پیام، آرچر به یک T'Pol مشکوک می گوید که دستوراتش به صورت خصوصی برای او ارسال شده است. آرچر او را به دیوار پرتاب می کند و می رود. در اتاق آماده کاپیتان، تی پول با اکراه می پذیرد که آرچر فرمانده است. T'Pol به آرچر، تاکر، رید و فارست در اتاق موقعیت اطلاع رسانی می کند و به آنها می گوید که سیستم های Defiant، حتی سیستم پشتیبانی از زندگی، خاموش هستند. فارست بعداً مشغول بررسی کار در اتاقش است که هوشی ساتو، زن کاپیتان، با اشتیاق به او نزدیک می‌شود. اگرچه او آرچر را اغوا می کند تا ادامه کار خود را به عنوان زن کاپیتان بپذیرد، در حالی که آنها می بوسند، چاقویی را بیرون می کشد. آرچر با تهدید اصرار می کند که فارست زنده بماند تا رید در نهایت تسلیم شود.

فارست جوشان به آرچر می‌فهمد که خیانت او نابخشودنی است و به آرچر اطلاع می‌دهد که قرار است یک ساعت دیگر به کارکنان ارشد اطلاع دهد. آرچر به می‌ودر دستور می‌دهد تا محل کاپیتان را برای یافتن پیام‌های گویا از استارفلیت جستجو کند. لحظاتی بعد، فارست به خدمه دستور می‌دهد کشتی را رها کنند، اما به دلیل نگرانی هوشی، او تصمیم می‌گیرد که عقب بماند به این امید که بتواند زمان بیشتری برای بازماندگان بخرد. اصرار آرچر بر نقشه‌اش، فارست را تحت تأثیر قرار می‌دهد تا افسر اول را با جایی در غرفه عذاب تهدید کند. تاکر بعداً در غرفه عذاب مجازات می شود. در حالی که آرچر ده ساعت را در غرفه عذاب سپری کرده است، فلوکس به کاپیتان فارست می گوید که از آستانه درد آرچر شگفت زده شده است، اما کاپیتان با اکراه مجبور می شود آرچر را از غرفه رها کند. هوشی اظهار می کند که او احتمالا تنها فردی است که نمی خواهد او را بکشد. هوشی به او توصیه می کند که جنگ را فراموش کند و به بوسیدن پرشور او برمی گردد. ماشین در نهایت راه خود را به گاراژ نوبرت پیدا کرد اما در سال 1984 جایگاه خود را به جگوار جدید همسرش از دست داد. تلویزیون‌های مهمان‌نوازی استاندارد صنعتی Pro:Idiom را زمانی که از جعبه تنظیم‌شده استفاده نمی‌شود رمزگشایی می‌کنند.

از آنجایی که قسمت دوم قطعاً روی Defiant تنظیم می‌شود، ساسمن می‌خواست چیزهایی را در این قسمت برای قسمت دوم داستان تنظیم کند. با این حال، وقتی مانی کوتو بعداً خواست که یک قسمت از دنیای آینه‌ای در فصل 4 گنجانده شود، مایک ساسمن ناگهان متوجه شد (به دنبال چندین ایده دیگر برای اپیزود که به دلایل مختلف به نتیجه نرسیده‌اند) که Defiant می‌تواند در آن حضور داشته باشد. این اپیزود نه تنها به گذشته بلکه به جهان آینه ای نیز کشیده شده است. داستان آینه‌ای برای Star Trek: Enterprise در ابتدا به عنوان یکی از چند راه برای آوردن ویلیام شاتنر به فصل چهارم سریال در نظر گرفته شد. از آنجایی که او و پارامونت نتوانستند به توافق برسند، برنامه‌هایی که شاتنر در این مجموعه گنجانده شده بود کنار گذاشته شد و خط داستانی اولیه دنیای آینه‌ای در نهایت توسعه نیافته بود. اگرچه تاکر تحت تأثیر قابلیت های مهندسی کشتی قرار گرفته است، فارست قصد دارد تا آرچر یک تیم تهاجمی را رهبری کند تا قبل از نابود کردن کشتی تا حد امکان از بانک اطلاعات کشتی نجات دهد، زیرا کاپیتان می ترسد که منطقه فضا به دلیل تولیان بسیار خطرناک باشد. حضور

تاکر در اثر جرقه اضافه بار به دستگاه پوشش شوک الکتریکی دریافت می کند. پردازش نور دیجیتال (DLP) نوعی فناوری ویدئو پروژکتور است که از دستگاه میکروآینه دیجیتال استفاده می کند. ساخت فیلم در سال 2005 با عنوان کاری به درون آینه با کارگردان موزیک ویدیو سانجی سناکا در حال مذاکره برای کارگردانی فیلم آغاز شد. تاکر با همکاری T'Pol روی نصب شنل در مهندسی، می‌اندیشد که یک دستگاه تشعشع‌سنج از افسر مهندسی بیگز داشته باشد، زیرا مانع از جذب همان نوع پرتوهای دلتا می‌شود که او را مخدوش کرده است. یک آینه بدون قاب نیز می‌تواند کمی مقرون به صرفه باشد، بنابراین می‌توانید در عین حال یک آینه بزرگ‌تر را به دست آورید و هم‌زمان بیانیه‌ای داشته باشید. تصمیم برای ساخت این داستان به صورت دو قسمتی اساساً تحت تأثیر این واقعیت بود که انجام این کار از نظر مالی گروه سازنده را قادر می‌سازد تا مجموعه‌های بیشتری را در کلاس Constitution بازسازی کنند که در هر تولید رسمی Star Trek از زمان The Original Series دیده شده بود. داستان دو قسمتی «در یک آینه، تاریکی» گوش و حلق و بینی به طور کامل در جهان آینه ای اتفاق می افتد، بدون هیچ گونه متقاطع شخصیت های معمولی (اگرچه Defiant کلاس Constitution خودش از آن عبور می کند و آرچر آینه ای توهم از اوج خود دارد. خود).

این با اپیزودهای دنیای آینه ای TOS و Star Trek: Deep Space Nine که در آن شخصیت های «فدراسیون جهان» به جهان موازی سفر می کنند (و بالعکس) متفاوت است. اگرچه VOY: «شاهد زنده» اولین سریال از مجموعه‌های Star Trek بود که هیچ یک از شخصیت‌های معمولی در آن ظاهر نمی‌شوند، این اولین قسمت دنیای آینه‌ای بود که در آن فقط همتایان آینه‌ای شخصیت‌های معمولی دیده می‌شوند. کشتی در ابتدا با نوسانات جزئی انرژی مواجه می شود اما سپس روپوش می کند. کاپیتان اطمینان می‌دهد که هوشی داده‌ها را به دریاسالار ناوگان منتقل کرده است، اما فقط به صورت رمزآلود به عنوان «بیمه‌نامه» به آن اشاره می‌کند. سپس آرچر شروع به شک می کند که تی پول خرابکار است و متوجه می شود که او نمی تواند توسط کامپیوتر کشتی شناسایی شود زیرا بار اضافی به سنسورهای داخلی آسیب رسانده است. فارست نه تنها می‌خواهد به جای آن از آن بر روی سرگرد رید استفاده کند، بلکه به طور خصوصی به آرچر اطلاع می‌دهد که دریاسالار گاردنر ناوگان دستور آزادی او را داده است. کاپیتان اشاره می کند که داده ها مربوط به نقشه آرچر برای جستجوی کشتی تسخیر شده Terran است. فارست سکان کشتی در حال مرگ خود را نگه می دارد، لحظاتی قبل از اینکه تیم حمله از طریق صفحه نمایش Defiant در حال منفجر شدن Enterprise باشد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد آینه بک لایت بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

تماس با ما