Credit Suisse تحقیقات مربوط به تقلب مالیاتی فرانسه را با 238 میلیون یورو تسویه می کند

صادره به تاریخ، صادره در تاریخ، تاریخ صدور:

Credit Suisse یک پرونده کلاهبرداری مالیاتی و پولشویی در فرانسه را روز دوشنبه با پرداخت 238 میلیون یورو (234 میلیون دلار) به دولت حل و فصل کرد و یک دردسر حقوقی دیگر را پشت سر گذاشت زیرا آماده می شود تا از یک بازنگری استراتژیک پرده برداری کند.

این توافق که در دادگاه فرانسه اعلام شد و بانک نیز در بیانیه‌ای تأیید کرد، تحقیقات در فرانسه در مورد اینکه آیا بانک سوئیسی به مشتریان کمک کرده است از پرداخت مالیات بر دارایی خود اجتناب کنند، حل می‌کند.

دفتر دادستانی فرانسه گفت که این طرح ادعایی، که به گفته دادستان ها در چندین کشور بین سال های 2005 تا 2012 انجام شد، خسارت مالی بیش از 100 میلیون یورو به دولت فرانسه وارد کرد.

وکلای کردیت سوئیس از پاسخ دادن به سوالات در مورد تسویه حساب در دادگاه خودداری کردند و یکی از آنها تنها گفت که این معامله بهترین راه برای “ورق زدن صفحه” است.

یکی از بانک های مهم سوئیس، Credit Suisse، قرار است جزئیات یک بررسی استراتژیک مورد انتظار را در کنار نتایج سه ماهه سوم در اکتبر منتشر کند. 27.

به نظر می‌رسد که بانک تمایل بیشتری برای حل و فصل مسائل حقوقی تحت رهبری مارکوس دیتلم، رئیس جدید حقوقی، که در ماه ژوئیه به آن ملحق شد و رویکرد فعال‌تری نسبت به سلف خود در پیش گرفته است، دارد.

این ماه موافقت کرد که 495 میلیون دلار برای رسیدگی به اتهامات مربوط به فروش اشتباه اوراق بهادار با پشتوانه وام مسکن در ایالات متحده، آخرین پرداخت مربوط به اشتباهات گذشته که به اعتبار بانک لطمه زده است، بپردازد.

در ماه ژوئن، این بانک به دلیل کوتاهی در جلوگیری از پولشویی توسط یک باند قاچاق کوکائین بلغاری محکوم شد، در حالی که دادگاه برمودا حکم داد که نخست وزیر سابق گرجستان و خانواده اش بیش از 600 میلیون دلار از بازوی بیمه عمر کردیت سوئیس، که این خسارت را دریافت کرده بود، محکوم شد. بانک جذاب است

پرونده مشابهی در سنگاپور در دست بررسی است.

وزارت دادگستری ایالات متحده همچنین در حال بررسی این موضوع است که آیا Credit Suisse به کمک مشتریان آمریکایی برای مخفی کردن دارایی‌ها از مقامات، هشت سال پس از پرداخت 2.6 میلیارد دلار تسویه فرار مالیاتی توسط بانک سوئیسی ادامه می‌دهد یا خیر.

(رویترز)

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما