NFL بازی Bills-Bengals را لغو کرد – نیویورک تایمز

NFL پنجشنبه اعلام کرد که بازی بین بوفالو بیلز و سینسیناتی بنگالز که دوشنبه شب پس از سقوط دامار هملین بیلز در زمین به حالت تعلیق درآمد، تکمیل نخواهد شد. راجر گودل، کمیسر NFL، تصمیم به لغو بازی را در شرایط فوق‌العاده «سخت، اما ضروری» خواند.

هاملین، یک جوان 24 ساله که ایمنی را برای بوفالو شروع کرده بود، پس از انجام آنچه که به نظر می رسید یک تکل معمولی در سه ماهه اول دوشنبه بود، دچار ایست قلبی شد. حال هملین هنوز وخیم بود، اما پزشکان معالج او در بیمارستانی در سینسیناتی روز پنجشنبه گفتند که هاملین بیدار است و قادر به برقراری ارتباط کتبی است.

دوشنبه شب، متخصصان پزشکی برای چند دقیقه روی هاملین کار کردند تا ضربان قلب او را در زمین بازگردانند. پس از اینکه او را با آمبولانس بردند، زک تیلور مربی بنگال از میدان عبور کرد تا با مربی بیلز شان مک درموت و مسئولان بازی صحبت کند.

تیلور بعداً گفت که مک درموت به او گفته است: “من باید برای دامار در بیمارستان باشم و نباید این بازی را مربیگری کنم.” بازیکنان هر دو تیم به رختکن خود بازگشتند و حدود ساعت 10 شب – حدود یک ساعت پس از سقوط هملین – بازی به حالت تعلیق درآمد.

NFL روز سه‌شنبه اعلام کرد که بازی در این هفته از سر گرفته نمی‌شود، اما تصمیمی در مورد زمان یا زمان برگزاری مجدد آن نگرفته است.

بازی با برتری 7-3 بنگال ها در 9 دقیقه پس از پایان بازی متوقف شد و می توانست پیامدهایی را برای صعود پس از فصل در AFC به همراه داشته باشد. 1 دانه، که با یک خداحافظی دور اول و برتری زمین خانگی همراه است.

با لغو بازی، Bills (12-3) و Bengals (11-4) هر کدام یک بازی کمتر از سایر تیم‌های NFL انجام داده‌اند که فصل عادی پس از بازی‌های آخر هفته به پایان می‌رسد. این تغییری نخواهد کرد که کدام تیم در کنفرانس خود به پلی آف راه پیدا می کند، اما ممکن است بر نحوه صعود آنها تأثیر بگذارد.

برای رسیدگی به اختلافات احتمالی رقابتی، 32 باشگاه لیگ روز جمعه برای بررسی قطعنامه ای با دو تغییر در پلی آف AFC که توسط گودل توصیه شده و توسط کمیته مسابقات تایید شده است، تشکیل جلسه خواهند داد.

اول، اگر تیم‌های واجد شرایط تعداد بازی‌های نامساوی انجام می‌دادند، بازی قهرمانی AFC در یک سایت بی‌طرف برگزار می‌شد و اگر همه بازی‌ها کامل می‌شد، هر دو می‌توانستند رتبه اول را کسب کنند. دوم، اگر بالتیمور ریونز (10-6) یکشنبه برای دومین بار در این فصل سینسیناتی را شکست دهد، و اگر رقبای AFC شمالی قرار باشد در دور وایلد کارت با یکدیگر بازی کنند، محل بازی با یک سکه مشخص می شود. پرتاب کردن

گودل در بیانیه ای گفت: «همانطور که برنامه فوتبال را در نظر گرفتیم، اصول ما محدود کردن اختلال در سراسر لیگ و به حداقل رساندن نابرابری های رقابتی بوده است. “من می دانم که هیچ راه حل کاملی وجود ندارد. با این حال، پیشنهادی که از مالکیت می‌خواهیم در نظر بگیرد، به مهم‌ترین مسائل بالقوه عادلانه می‌پردازد.»

زمانی که NFL فصل 2020 را در سال اول همه‌گیری ویروس کرونا انجام داد، باشگاه‌ها متوجه شدند که این احتمال وجود دارد که برخی از بازی‌ها لغو شوند و ممکن است مجبور شوند به دلیل شرایط، رده‌بندی ناهموار را بپذیرند. این اتفاق نیفتاد، زیرا NFL در آن فصل برنامه کاملی را انجام داد. اما این موضوعی است که تیم‌های مفهومی قبلاً به آن فکر کرده‌اند و با توجه به گرانی رویدادهای این هفته، احتمالاً با این تغییرات همراه خواهند بود.

گودل گفت: «این هفته بسیار سختی بود. ما همچنان بر بهبود دامار هملین تمرکز می کنیم و از بهبود وضعیت او و همچنین حمایت و مراقبت فوق العاده از دامار و خانواده اش از سراسر کشور دلگرم هستیم.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم