& SOS& SZA شماره است. 1 برای بار دهم، در نقش مورگان والن در انتظار روی عرشه

آیا چیزی می تواند سلطنت SZA را بر نمودار آلبوم بیلبورد متوقف کند؟

برای دهمین بار، «SOS»، دومین LP استودیو SZA – خواننده و ترانه‌سرای R&B که ژانر را تار می‌کند، سولانا ایمانی روو (Solána Imani Rowe) نامیده می‌شود. 1 آلبوم در کشور. در 10 سال گذشته، تنها 6 نسخه دیگر به مدت طولانی در صدر قرار گرفته اند: «25» ادل (2015) و «خطرناک: آلبوم دوگانه» مورگان والن (2021)، همچنین هر کدام 10 هفته. تیلور سویفت «1989» (2014)، با 11; و موسیقی متن «یخ زده» (2013)، «نماها» از دریک (2016) و «Un Verano Sin Ti» از Bad Bunny (2022)، هر کدام با 13.

از زمانی که در اوایل دسامبر منتشر شد، “SOS” به طور مداوم در جریان است، اگرچه تعداد آن به تدریج کاهش یافته است. طبق گزارش سرویس ردیابی Luminate، برای نمودار فعلی، این آلبوم معادل 87000 فروش در ایالات متحده شامل 118 میلیون استریم به ثبت رساند. در 11 هفته انتشار، “SOS” نزدیک به دو میلیارد استریم جمع آوری کرده است.

همچنین این هفته، «اعتماد»، جدیدترین اثر پینک، در رتبه اول اکران می شود. 2 با فروش معادل 74500. این کل شامل 59000 نسخه فروخته شده به عنوان یک بسته کامل و 17 میلیون استریم است. «نیمه‌های شب» سوئیفت در رتبه اول قرار دارد. 3 و Metro Boomin’s Heroes & Villains شماره 4.

چه مدت دیگر SZA می تواند تسلط داشته باشد؟ چند عنوان تازه منتشر شده می‌توانند «SOS» را در چارت هفته آینده به چالش بکشند، از جمله «AfterLyfe» اثر رپر Yeat و «Mañana Será Bonito» از ستاره کلمبیایی با موهای نئون، کارول جی.

اما SZA هنوز چند اهرم برای کشیدن دارد. هفته گذشته او اولین تور آرنا خود را آغاز کرد، و هر روز انتظار می رود که او نسخه توسعه یافته “SOS” را با 10 آهنگ اضافی منتشر کند که می تواند به ال پی یک باد دوم در جدول بدهد.

اگر هر هنرمندی بتواند جای SZA را بگیرد، مطمئناً آن والن است که روز جمعه «یک چیز در یک زمان»، سومین آلبوم استودیویی خود و ادامه‌ی آلبوم «خطرناک» را منتشر می‌کند، که در جدول فوق‌العاده‌ای قرار گرفته است. این هفته، “خطرناک” شماره است. 5، برای صد و هشتمین بار در بین 10 آلبوم برتر – بیش از هر LP به جز موسیقی متن “صدای موسیقی” و ضبط بازیگران “بانوی زیبای من”.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما