WHO: قبل از شروع جام جهانی، اهداف سلامتی “سه میلیارد” را به ثمر برسانید

در روز شنبه، مردم در سرتاسر جهان برای رسیدن به اهداف «Walking the Talk» هستند: یک میلیارد نفر دیگر از پوشش بهداشتی همگانی، یک میلیارد نفر دیگر از حمایت اضطراری بهداشتی، و میلیارد نفر دیگر از سلامت و رفاه بهتر بهره مند می شوند.

“پیاده روی همبستگی”

برای بزرگداشت اهمیت سلامت و تندرستی، WHO و وزارت بهداشت عمومی قطر، با مشارکت مقام بین‌المللی فوتبال فیفا، و کمیته عالی تحویل و میراث، از مردم سراسر کره زمین دعوت می‌کنند تا حضوری و از راه دور به این گروه بپیوندند. چالش Walk the Talk: Health for All.

این مجموعه در ادامه میراث ترویج فعالیت بدنی و سلامتی برای همه، برای اولین بار در دوحه، قبل از میزبانی جام جهانی فوتبال 2022 قطر در روز دوشنبه برگزار خواهد شد.

این رویداد به عنوان یک لحظه کلیدی برای گردهمایی ایمن، جشن گرفتن اهمیت سبک زندگی سالم و نشان دادن گام های مورد نیاز برای اطمینان از تحویل و میراث رویدادهای ورزشی بزرگ سالم و ایمن خواهد بود.

WHO گفت: “هیچ راهی بهتر از راه رفتن در همبستگی برای #Sport4Health” برای آماده شدن برای جام جهانی 2022 قطر وجود ندارد.

به چالش برخیز

در حالی که افراد شرکت کننده به صورت حضوری می توانند بین دویدن یا پیاده روی در یک مسیر سه یا پنج کیلومتری انتخاب کنند – که از پارک البیدا پرچم ملی هرم/قطر شروع می شود – دیگران می توانند به صورت مجازی با ردیابی عملکرد خود از طریق یک برنامه اختصاصی، قابل دانلود در Google Play و فروشگاه اپل

WHO با یادآوری اینکه شرکت‌کنندگان می‌توانند دو نفر دیگر را که قبلاً کار را انجام داده‌اند، به چالش بکشند، “تلفن همراه خود را (کاملا شارژ شده!) بردارید و برنامه خود را روشن کنید.

دوتایی سالم

سازمان جهانی بهداشت با ارائه فرصتی برای زندگی شادتر، سالم‌تر و سازنده‌تر به افراد با توانایی‌ها و سنین مختلف در همه جا معتقد است که “ورزش و سلامتی دست به دست هم می دهند”.

به این ترتیب، برنامه ورزش و سلامت WHO برای کمک به مردم در سرتاسر جهان ایجاد شد تا از طریق ترویج مشارکت در ورزش و همکاری با جامعه ورزشی برای ارتقای سلامت برای همه، زندگی سالمی داشته باشند.

هدف کلی این برنامه تسریع پیشرفت در سومین هدف توسعه پایدار (SDG) است که تضمین زندگی سالم و ارتقای رفاه با اجرای سیزدهمین برنامه عمومی کاری WHO برای دستیابی به پوشش سلامت همگانی است.

ساختن هدف

از طریق پروژه جام جهانی سالم 2022، WHO و قطر با فیفا همکاری کردند تا اطمینان حاصل کنند که بزرگترین رویداد ورزشی جهان که از 21 نوامبر تا 18 دسامبر برگزار می شود، سالم و ایمن خواهد بود.

هدف این پروژه تضمین این امر با تنظیم رویداد به عنوان یک الگوی تاثیرگذار، پایدار و ماندگار است که یکپارچه سازی سلامت، امنیت و رفاه را برای رویدادهای ورزشی بزرگ آینده ارتقا می دهد.

Walk The Talk Doha: سفیر حسن نیت سازمان جهانی بهداشت، آلیسون بکر از او حمایت می کند


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم